reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Właśnie odebrałam wyniki prenatalnych badań i wygląda na to, że wszystko ok :) ale się cieszę... moja siostra ma wrodzoną wadę nerek, stąd to badanie, ale z Malutkim chyba wszystko w porządku :) jeszcze tylko te zawroty głowy... znów mi się dziś słabo zrobiło, jak poszłam na badania... chyba jednak zrezygnuję z chodzenia do pracy... Dałaś mi @okasia wiele do myślenia! Dzięki!
Nawet nie wiesz jak bardzo cieszę się z Twojej decyzji :)

A ja dziś zdjęłam szwy, uff nareszcie zacznę normalnie jeść i przeżuwać.Uporządkowałam sypialnię i otworzyłam pudło z rzeczami dla dziecka, znów ogarnęła mnie taka straszna tęsknota. Chciałabym żeby maluch już był z nami. Nie wiem jak doczekam do lipca/sierpnia.
 
reklama
kassia181 i okasia ja też nie mogę sie doczekac az maleństwo bedzie z nami ja znowu cały czas sie martwie czy wszystko bedzie dobrze jak pójde na wizyte w pierwszej ciązy tez poszłam na narmalną wizyte a tu sie okazało że koło 3 tyg wczesniej serduszko sie zatrzymało druga od poczatku nie bylo widac zarodka mino że byłam w 6 tc :( teraz kończe 11 i niby wszystko jest dobrze zobaczymy 16 póki co żyje tylko od wizyty do wizyty.

widziałam na allegro fajne ciążowe bluzeczki z śmiesznymi nadrukami zastanawiam sie czy nie zamówic jednak cały czas sie zastanawiam czy napewno bedzie ok i czy sie przyda

wczoraj w lidlu widziałam spodenki na niemowlaczki i też niby chcialam kupic ale jednak odłożyłam cos siedzi w mojej psychice i może jak minie te 12 tyg bede spokojniejsza

dobrze ze jest forum na którym każdy może napisac zapytac :)

Pozdrawiam
 
Asiunia - bardzo szybko czujesz ruchy i takie intensywne juz. Wow!
Ja jestem bardzo szczupla i to moja 5 ciaza tydzien 15-ty i czasami cos mnie tam smyrnie ale jeszcze nie mam pewnosci ze to maluch. Najwczesniej poczulam mocne wyrazne ruchy 15+1 dokladnie i od tego dnia czulam je juz regularnie i coraz mocniej.

Boli mnie zab od wczoraj. Nie moge jesc. Masakra
 
Ja coraz bardziej dojrzewam do mysli, ze jednak w domu bede bezpieczniejsza i wiecej czasu spedze z corka :-) Poswiece jej 100% siebie, bo jak sie dzidzius urodzi to moze to byc roznie :-) Takze od 1 kwietnia bede na L4. Bardzo to ostatnio przezywalam jak to bedzie, ze bede tesknic za praca, za ludzmi, ale jednak dzisiaj doszlam do wniosku, ze nie bedzie tak zle. Bede organizowac kazdy dzien, piec ciasta , gotowac, spacerki, odpoczynek. Bedzie cieplej, wiec przybedzie pozytywnej energii. :-)
 
Fryte3qa ja ide na l4. Tez myslalam, ze bedzie dlugo pracowac,ale kregoslup nie wyrabia od siedzenia. Teraz mecze sie z niskim cisnieniem i strasznym bolem glowy, a wczoraj mi wszedl taki bol w plecy, ze nie moglam chodzic. Caly dzien praktycznie przelezalam.
 
Dziewczyny jak u was z uplawami? Ja zauważyłam że teraz mam wodniste i przezroczyste i dość sporo... Zastanawiam się czy to ok
 
reklama
Do góry