reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

hey jestem w 11 tc i mam pytanie czy ktoras z Was tez odczuwa dosc mocne ciągniecie na samym dole brzucha nie wiem czy to pachwiny albo więzadła tak promieniuja czy ja łapie schizy tak bardzo sie boje zeby nie stracic maleństwa a do lekarza dopiero 16
 
reklama
ja odczuwam w okolicach podbrzusza, czytałam, że tak ma być :/
Dziś zamierzam trochę poćwiczyć, bo strasznie się zapuściłam ostatnio i może moje dolegliwości wynikają właśnie z tego powodu.
 
Ja dzisiaj właśnie czuję kłucie w dole brzucha... też się zaczynam martwić, nie wiem czy to jest spowodowane tym, że całą noc leżałam na plecach i jaki to ma wpływ na Malucha... Też mam wizytę dopiero 16..
 
okasia
daj znac jak przejdzie moze i ja zaczne troche a czujesz przez cały dzien bo u mnie nasilaja sie wieczorem i w nocy a w dzien spokój
 
hey jestem w 11 tc i mam pytanie czy ktoras z Was tez odczuwa dosc mocne ciągniecie na samym dole brzucha nie wiem czy to pachwiny albo więzadła tak promieniuja czy ja łapie schizy tak bardzo sie boje zeby nie stracic maleństwa a do lekarza dopiero 16
moj lekarz mowil ze moge cos takiego odczuwac, i to calkowicie normalne, po prostu wszystko tam sie rozciaga :) mnie osobiscie nie ciagnie ani nie boli tam, ale Ty nie masz sie czym martwic :)
 
Sesje zakonczylam z ogromnym sukcesem. Zaledwie pięć osób, w tym ja, zdało egzamin z najtrudniejszego przedmiotu, o który bardzo się martwilam

Gratulacje to faktycznie masz wielki powod do swietowania :)

hey jestem w 11 tc i mam pytanie czy ktoras z Was tez odczuwa dosc mocne ciągniecie na samym dole brzucha

Mnie na poczatku czesto i gesto ciagnelo, klulo itd, teraz juz mniej, ale zdarza sie, jednak to normalne, tam sie caly czas wszystko rozciaga :)

Laski jak to jest z tym macierzynskim i wychowawczym. Na macierzynskim dostaje sie, albo przez pol roku 100% pensji, albo przez rok 80%, a co z wychowaczym tez sie dostaje kase ?
 
na wychowawczym nie chyba ze sie lapiesz na mniej niz 520 zl netto chyba teraz jest na osobe to wtedy dostajesz cos, co rok tzreba nowe dokumenty pzredsztawiam zeby na wychowawczym dostawac kase.
a z macierzynskim- jesli odrazu sie zdeklarujesz ze bierzesz rok to dostajesz 80 %. jesli sie nie zdeklarujesz od razu to pzrez pol rok 100% a jesli stwierdzisz z ejeszcz ekolejne pol roku bierzesz wtedy te kolejne pol roku 60%. nie wiem czy dobzre wytlumaczylam.
a wychowawczy w mopsie sie zalatwia z tego co wiem.
 
hey jestem w 11 tc i mam pytanie czy ktoras z Was tez odczuwa dosc mocne ciągniecie na samym dole brzucha nie wiem czy to pachwiny albo więzadła tak promieniuja czy ja łapie schizy tak bardzo sie boje zeby nie stracic maleństwa a do lekarza dopiero 16
Wszystko nam się tam w środku rozrasta i przesuwa ja też mam od czasu do czasu jakieś kłucia i boleści myślę że to od tego ale żadnych plamień nie ma więc na razie się nie przejmuję :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
hey jestem w 11 tc i mam pytanie czy ktoras z Was tez odczuwa dosc mocne ciągniecie na samym dole brzucha nie wiem czy to pachwiny albo więzadła tak promieniuja czy ja łapie schizy tak bardzo sie boje zeby nie stracic maleństwa a do lekarza dopiero 16
U mnie te bole i ciagniecie spowodowane sa przyrośniętą macicą do powłok brzusznych,ale ja mialam cc wiec dlatego. Ale u Ciebie moze byc tak jak dziewczyny piszą ze wszystko się rozciąga itd. Także nie przejmuj się :)
 
Do góry