reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

reklama
ja dzis jestem caly czas spiąca mogła bym przespac cały dzien nie moge sie doczekac kolejnej wizyty u lekarza a tu jeszcze 2 tyg. Ale mój tym razem chce sie wybrac ze mna nie może sie doczekac aż zobaczy jak nasze maleństwo sie rusza
 
Ja mam prenatalne usg w przyszły czwartek. Szkoda że mąż nie pójdzie ze mna. Niestety wypłynął w morze i wróci w kwietniu. Mam nadzieję że zalapie się na połowkowe. Wierzę że jemu jest też ciezko zwłaszcza że na 90% nie będzie go przy porodzie. Mam ciągle jednak nadzieję że wszystko się ułoży. Musze z dzidzia się umówić że ma się pojawić jak tata wróci hehe
 
aneta i ja trzymama kciuki i wierze ze niedlugo wam sie uda i bedzie wsyztsko ok. pzreszlam pzrez to co ty w maju a po pol roku zobaczylam dwie kreski i jest dobrze. u ciebie tak bedzie zobaczysz. bardzo w to wierze.

ja tez dzis senna. tesciowa byla- ciachop przywiozla i miesko juz zrobione na obiad- no az w szoku jestem jak sie zmienila ostatnio. mzoe to tylko pozory ale niech tak zostanie. tak mi odpowiada :)
dzien byl piekny a ateraz chmury i zaraz padac bedzie- od tego pewnie taka spiaca jestem.
a ja jutro mam wizyte u mojego gina :)
 
hellevoet jesteś dzielna! Kocham mojego męża, choć w niedzielę myślę już tylko o tym żeby poszedł sobie do pracy jak najszybciej :) A jak musi zostać w pracy dłużej to zaczynam strasznie tęsknić. Teraz, kiedy czuję się tak koszmarnie bardzo mi pomaga, sama bym sobie nie poradziła, zwłaszcza z posiłkami.

aneta i ja trzymama kciuki i wierze ze niedlugo wam sie uda i bedzie wsyztsko ok. pzreszlam pzrez to co ty w maju a po pol roku zobaczylam dwie kreski i jest dobrze. u ciebie tak bedzie zobaczysz. bardzo w to wierze.

ja tez dzis senna. tesciowa byla- ciachop przywiozla i miesko juz zrobione na obiad- no az w szoku jestem jak sie zmienila ostatnio. mzoe to tylko pozory ale niech tak zostanie. tak mi odpowiada :)
dzien byl piekny a ateraz chmury i zaraz padac bedzie- od tego pewnie taka spiaca jestem.
a ja jutro mam wizyte u mojego gina :)

Kochana, niech teściowa pierwsza spróbuje ciasta i mięsa! ;-) ;)
 
reklama
Okasia wiem jak wsparcie męża jest ważne. Dobrze ze możecie być dla siebie wsparciem to takie ważne. Trzymaj się kochana
 
Do góry