reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Dziewczyny czy któreś sprawdzaly ten kalendarz chiński na płeć dziecka?
Ja sobie z ciekawości zobaczyłam i syn mi się zgadzal teraz wychodzi mi dziewczynka hehe
 
reklama
Dziewczyny czy każda z was bedzie chciała poznać płeć maluszka czy jest tu moze ktoś kto bedzie chciał mieć niespodziankę? Ja zawsze chciałam wytrzymać i mieć niespodziankę przy porodzie (mimo, że ja z tych niecierpliwych) i tak sie zastanawiam czy któraś z was tez tak ma, albo miała w poprzednich ciążach.
 
Z kalendarza chińskiego wychodzi chłopiec i usg też to potwierdziło, ale jeszcze zobaczymy czy na połówkowym się potwierdzi na 100%
 
My chcemy wiedziec, przy pierwszym tez chcielismy.

Ja poki co niczym sie nie smaruje, bo w sumie nie wiem czym, a po drugie tez wlasnie przy synku dowiedzialam sie, ze takie smarowanie lepiej zaczac pozniej.

Testy Pappa mialam zaraz po prenatalnych

Erotyczne sny tez miewam, ale wtedy atakuje meza :p

Nabiegalam sie dzis, bo jutro moje dziecie ma bal karnawalowy, ktory mial byc w lutym i miala wisiec informacja z tygodniowym wyprzedzieniem, a tu Panie sobie wczoraj po poludniu wywiesily karteczke i dzien spedzilam na szukaniu stroju Wadera, ale mam, synek wniebowziety i to najwazniejsze.
 
Ja bym pypcia dostala, jakbym miała czekać do porodu, żeby dowiedzieć się co będzie...już nie mogę się doczekac ,kiedy lekarz dopatrzył się co tam jest:rolleyes:
 
reklama
Ja bym pypcia dostala, jakbym miała czekać do porodu, żeby dowiedzieć się co będzie...już nie mogę się doczekac ,kiedy lekarz dopatrzył się co tam jest:rolleyes:
ja też, chcialam wiedzieć najszybciej jak było to tylko możliwe. Moja mama już skompletowała pół wyprawki w neutralnych kolorach, a teraz zaczyna kupować słodkie chłopięce ubranka.
 
Do góry