reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

A jak ja wam zazdroszczę tej bety :) Tez bym chciała ale u nas tego nie ma :(
Za to zrobiłam sobie jeszcze jednego testa :) miałam 2 w paczce. Troche sie uspokoiłam bo z tymi bólami brzucha ostatnio to miałam starcha... Jak wcześniej naturalnie mi sie udało to były 2 krechy a po kilku dniach znikła i ok 2 dni pózniej wszystko poleciało :( A teraz teścik ok. Zaraz wrzucę :) Jeszce muszę zrobic jeden w poniedziałek dla kliniki.... Kupiłam taki który poda w którym tyg jestem.... :) i potem juz koniec testowania :)
Eh chyba jestem szurnięta z tymi testami co?
 
reklama
Kropka, myślę, że nie jesteś szurnieta. Ją jak się staralismy to też co chwilę robilam. A jak przyszło comdo czego to powiem szczerze, że jeszcze przed testem czulam, że mogę być w ciąży. W czwartek zrobilam bobotest i wyszły dwie kreski. Nie powiem, trochę byłam w szoku. A wczoraj dla pewności jeszcze beta.
Czy wy też mialyscie takie przeczucie, że to już teraz, to właśnie ten miesiąc, w którym było zapłodnienie?
 
ImageUploadedByForum BabyBoom1448698402.972915.jpg Dzisiejszy :)
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1448698402.972915.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1448698402.972915.jpg
    24,8 KB · Wyświetleń: 63
Karo Lina- ja miałam in vitro. Drugie podejście. Pierwsze było totalna porażka. Teraz tym razem cos podejrzewałam bo jak wcześniej brzuch mnie bolał prawie codziennie od transferu to tym razem tak od 5 dpt czyli w ok tym dniu zaczyna sie zagniezdzanie.... Bolało od 5 do ok 9? Dnia i potem luzik... Żadnych @ boli nic nie wskazywało na to ze @ przyjdzie.... :) No i w dniu w którym miałam dostać @ teścik pokazał to ... :) ImageUploadedByForum BabyBoom1448698686.524130.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1448698686.524130.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1448698686.524130.jpg
    25 KB · Wyświetleń: 72
Ja mialam przeczucie ;) przedwczoraj w poludnie robilam ostatni,termin mi wychodzi na 31.07-02.08 ale bardziej wierze w 02.08
 

Załączniki

  • 1448699893139.jpg
    1448699893139.jpg
    8,2 KB · Wyświetleń: 65
Kropka- jak dwa to masakra(moim zdaniem) mam braci 13 lat mlodszych...blizniaki...nawet wrogowi nie życzę ;) ja tez uspokoje sie po usg ale do tego jeszcze sporo czasu bo miedzy 11a14tc dopiero :(
 
reklama
Do góry