reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

reklama
Alicja łał. No to zaciskamy kciuki. A Twoje 3 szczęścia to naturalna ciąża czy dzięki in vitro.bardzo jestem ciekawa.
Aj a u mnie tesknoty za Jasiem i Ludwikiem. Jasio jutro wraca,a Ludwik ani myśli wracać do domu,bo mu u babc jest super. Wychowalam sobie obiezyswiata i narzekam.

I brzuch mnie ciągnie...caly taki jakiś ...we wtorek wizyta.doczekam
 
Alicja OMG :O ja bym się przeraziła trojaczkami hehe. A Ty chyba masz termin na wrzesień?

My dziś idziemy szafy obejrzeć, bo w końcu chcemy kupić do przedpokoju. 4 lata mieszkamy tu, a nawet wieszaka na kurtki nie ma.

Miłego dnia dziewczyny.
 
u nas po walentynkowej kolacji było co nie co :-):-):-):-):-)

izis mój mąż palił 18 lat ,18 stycznia zaczął brać desmoxan,od 22 stycznia nie pali :tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:-jestem szczęśliwa :-)

alicja ale fajnie :-)

pozdrowionka dziewczyny
 
A wy sobie tu gadu gadu a ja na innym wątku się przywitałam :-D taka ślepota ze mnie. Witaj jeszcze raz, po raz kolejny tez pogratuluję trojaczków. :-D
 
termin wedlug oststniej miesiaczki wypada 3 wrzesien,ale lekarz mi powiedzial,ze jest malo prawdopodobne ze urodza sie wterminie,nawet jak dotrwaja do sierpnia bedzie dobrze,bo przy ,mnogiej ciazy w wiekszosci przypadkow sa to wczesniaki,wiec postanowilam do sierpniowek dolaczyc ;)
 
Alicja32 - witaj!!! wow, trojka dzieciaczkow w drodze plus jedno juz w domu, będziecie mieli wesoło... mam nadzieje, ze jesteś pod dobra opieką lekarzy....

u nas po walentynkowej kolacji było co nie co :-):-):-):-):-)


hehe, u nas też:-D

i sorki, że nie edytowałam:-(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Witam się sobotnio :-)

Mąż poszedł na 12 do pracy, Michaś zasypia a ja mam chwilę oddechu :-)
Dzisiaj zaczynam 18 tydzień, 5 miesiąc i jestem szczęśliwa :-D

widzę, że dużo dziewczyn po walentynkach zadowolona :-)


ALICJA witaj serdecznie :-) trojaczki? :szok: ooo jaaa.. GRATULUJĘ!! :-D

MONYA powodzenia i oby to samopoczucie Ci przeszło :tak:

FIUFIU za chwilę będziesz miała chłopaków przy sobie :-)

KAHAKA udanych zakupów! :-)

MARTUSKA
spoko spoko, połączyłam posty ;-)


Miłego dnia :-)

Idę aktualizować naszą listę
 
Do góry