reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2024

18+3
Tabletki na mdłości nie pomagały
Czy nadal masz mdłości? Jestem w 20+5 a dalej raz na parę dni zdarzą mi się wymioty. Zupełnie inaczej niż w poprzedniej ciąży, gdy w zasadzie ustały wraz z zakończeniem pierwszego trymestru. Lekarze mówią że tak może być i ciąża do ciąży niepodobna 🤷🏻‍♀️ tylko to jednak trochę męczące...
 
reklama
Hej, czy ktoś tu zagląda? Pierwszy raz korzystam z tego typu forum. Dołączyłam bo szukam informacji o przedwczesnym porodzie, o opadaniu brzuszka, jakichś zwiastunach. Powiedzcie czy doświadczacie czegoś takiego?
 
Hej, jest tu jeszcze jakaś mamusia oczekując porodu? Ja mam termin na niedzielę. ver6ena zdarzają się przepowiadające ale póki co cisza.
ja 38+0 dziś i kilka swoich objawów widzę. Całą ciążę super spałam, a ostatnie kilka dni ani zmęczona nie jestem w nocy ani spać, ani drzemki nic… powoli do przodu😮‍💨
 
reklama
Do góry