reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2024

Ja za 6 dni boje się że nie poznamy płci 😭
Ja się w sumie nie boję,bo wręcz jestem przekonana,że jeszcze nie poznamy płci,więc nie chce czuć się rozczarowana.W pierwszej ciąży synek długo się chował i nawet na połówkowych nie wiedzieliśmy,ale ja i tak czułam,że to synek.Teraz w sumie nie mam takie przeczucia Dla mnie synek super,bo już znam ,, obsługę '' a córcia też byłoby cudownie bo córci nie mamy😊
 
reklama
Ja się w sumie nie boję,bo wręcz jestem przekonana,że jeszcze nie poznamy płci,więc nie chce czuć się rozczarowana.W pierwszej ciąży synek długo się chował i nawet na połówkowych nie wiedzieliśmy,ale ja i tak czułam,że to synek.Teraz w sumie nie mam takie przeczucia Dla mnie synek super,bo już znam ,, obsługę '' a córcia też byłoby cudownie bo córci nie mamy😊
też miałam to przeczucie od początku... niesamowite to jest 💜
 
To powiem Wam,że jestem szczerze zdziwiona bo ja mimo tych swoich 37 lat na karku jak na razie w ogóle nie odczuwam żadnych tego typu dolegliwości i zdarza się,że pracuje np 2 dni po 12 h ..jak na ten moment czuję się jakby nigdy nic 😉ale zdaje sobie sprawę,że to nie potrwa długo 😬 więc cieszę się stanem póki co 😉

U mnie 36 lat i również mam tak samo, cieszę się tym stanem obecnie, bo później może być różnie 😊
 
dziękuję 🥹
wbrew przeczuciom, wbrew wszystkim przesądom, wbrew chińskiemu kalendarzowi płci, wbrew wszystkiemu 😁

Gratulacje! 😀
No to jestem ciekawa jak się u mnie sprawdzi 🤭 ja mam smaka bardziej na słone, kwaśne, chociaż słodkie zjem raz na jakiś czas, przed ciąża jadłam więcej 😅 teraz głównie owocki tj. kiwi, mandarynki 😍
Ostatnio byłam w cukierni, a tam wybór słodkich bułek, ciast 😮 ale na nic nie miałam ochoty i wyszłam 🤷‍♀️
 
Gratulacje! 😀
No to jestem ciekawa jak się u mnie sprawdzi 🤭 ja mam smaka bardziej na słone, kwaśne, chociaż słodkie zjem raz na jakiś czas, przed ciąża jadłam więcej 😅 teraz głównie owocki tj. kiwi, mandarynki 😍
Ostatnio byłam w cukierni, a tam wybór słodkich bułek, ciast 😮 ale na nic nie miałam ochoty i wyszłam 🤷‍♀️
Ciekawe czy się sprawdzi. Robisz jakieś badania typu nifty czy czekasz aż na usg bedzie widac?
 
A czy któraś z Was również ma taką sytuację, że ma czynnik RH- a partner RH+? Ja mam w zaleceniach badanie Rh płodu SANKO RHD
 
reklama
Do góry