reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2024

Hej chcilam zapytać tak z ciekawości dziewczyn w okolicach 12/13 tydzieńwxie jakieś kg na plusie ?
no właśnie jestem w szoku u mnie 13+... dziś położna mnie ważyła i nie przytyłam.nawet kilograma od pierwszego ważenia w ciąży... dziwne to bo staram się jesc dużo warzyw itp ale byly kebaby, McDonald, hotdogi, jedzenie po nocach... jedyne co to nie jem więcej niż normalnie a jedynie częściej... 🤷‍♀️
 
reklama
Ja byłam w zeszłym tyg na kontroli to miałam 0.5 kg na plusie cieszę sie bo trochę dodatkowych kg mialam przed ciążą .

Wczoraj byliśmy u dziadków i był tort bezowy lodowy . Myślę sobie no no dobra zjem ( wcale na słodkie mnie w tej ciazy nie ciągnie ) no i jadlam kawałek i za chwilę wzięłam sobie drugi i jak mi było niedobrze 😁 jak tak dalej będzie z reagowaniem na slodkie to kiepsko widzę krzywa 😑
Ooo to malutko prawie nic :)
Kurczę ale zazdroszczę wolności w jedzeniu mnie cukrzyca psychicznie wykanczw
 
no właśnie jestem w szoku u mnie 13+... dziś położna mnie ważyła i nie przytyłam.nawet kilograma od pierwszego ważenia w ciąży... dziwne to bo staram się jesc dużo warzyw itp ale byly kebaby, McDonald, hotdogi, jedzenie po nocach... jedyne co to nie jem więcej niż normalnie a jedynie częściej... 🤷‍♀️
O proszę a jesteś z tych szczuplejszych czy odwrotnie ?
 
O to nie jestem sama hahaha plus taki że ja jestem szczupła ,słyszałam kiedyś że to co się przytyje w pierwszym trymestrze po ciąży najtrudniej zrzucić bo to nie jest związana waga z ciążą 😂
No nie jesteś sama bo u mnie też 2 kg na plusie już 🤦🏻‍♀️ a jeszcze z poprzedniej ciąży mi zostało 6kg. Źle to widzę..
 
Ja też mam już 2 kg na plusie 😬 tzn teoretycznie jest to moja stała waga, którą trzymałam przez ostatnie lata ale schudłam 2 kg jak zaczęłam procedurę i teraz one wróciły 😌
 
reklama
Do góry