reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2024

Dziewczyny kiedy ta prywatna grupa? Czuję coraz większy dyskomfort pisać tu o wszystkim i większość czasu siedzę cicho i czekam. Chociaż nie wiem komu niezaangażowanemu by się chciało to czytać 😂
Napisałam do Ani w poniedziałek wieczorem. Poczekam do jutra i się przypomnę.
Chyba że, dziewczyny bardziej obeznane w forum, mam pisać gdzie indziej? @Bolilol kojarzysz?
 
reklama
Napisałam do Ani w poniedziałek wieczorem. Poczekam do jutra i się przypomnę.
Chyba że, dziewczyny bardziej obeznane w forum, mam pisać gdzie indziej? @Bolilol kojarzysz?
Na lipcówkach 2022 jesli sie nie myle to troche to zajelo. W pazdzierniku/listopadzie byly testy a na prywatna grupe przeszlysmy krotko przed swietami Bozego Narodzenia.
 
Z tego wszystkiego zapomnialam, ze mialam wizyte. U tego lekarza na miejscu. Prułam jak szalona a teraz siedze jak osiol bo chwile przede mna zrobil sobie przerwe i jest delikatny poslizg 🤷🏼‍♀️
 
ja też jutro idę na wizytę na NFZ i już zaczynam się stresować. Chce już mieć wszystko za sobą i usłyszeć że jest ok. Mam nadzieję że u Ciebie sytuacja się szybko wyklaruje. Ja bym poszła w między czasie prywatnie.

Zazdroszczę tym które są już po prenatalnych. Ja jeszcze prawie 3 tygodnie 😳
To tak jak ja... dopiero 29.01...ale teraz dużo jestem w pracy,wiec czas mija szybko 🙂
 
reklama
Byłam na wizycie na Nfz. Lekarz pomierzyl, wszystko się zgadza, serce bije. Wyniki super. Tylko zwrócił uwagę, ze jest jakiś obrzęk. Wpisał mi na skierowaniu na badania prenatalne ' podejrzenie obrzęku zarodka' 🥺🥺 jestem załamana. Potem powiedział, że to może nic nie znaczyć I po prostu to zniknie jak zarodek będzie większy. Wszystko ma się okazać na prenatalnych.. jeszcze kazał mi zmienić luteine dopochwowa na duphaston.. ja wiem, że to młody lekarz, słaby sprzęt.. Ale może jest jakaś wada zarodka.. I teraz mam czekać 3 tygodnie...?

Chodzę też prywatnie. Ona nic niepokojącego nie zauważyła. Ale kazała przyjść dopiero w 12 tygodniu..
😭😭😭
chyba poszłabym to skonsultować z innym lekarzem, na innym urządzeniu. Czasem potrafią wystraszyć.
 
Do góry