reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2024

reklama
- karmiona piersia1,5 roku
- temperatura w domu maksymalnie 21 stopni
- na dwór ubierana tak jak my, czapkę też wtedy, kiedy my nosimy ;)
- dieta rozszerzana metodą BLW, dzięki czemu lubi jesc i próbować nowych rzeczy
- do 2 roku życia nie dostawała słodkich jogurtów ani tzw. deserkow, tylko jogurt naturalny (czesto kozi) z wkrojonymi świeżymi owocami
- przez pierwsze 2 lata prawie nie jadła slodyczy
Moja córka prawie tak samo wszystko, poza tym że zimą u nas max 19 stopni a często nawet zimniej 🙃 Ale póki co brak chorób myślę, że zawdzięcza braku rodzeństwa i nie chodzeniu do żłobka 😉
myślę, że gdybym.misla więcej pytań to trwałoby dłużej bo on na wszystko odpowiada i nie czuć takiej presji jak czasami i lekarzy, że robimy, płać i nara 🤣 szczerze to nie wiem co my byśmy mieli tam oglądać przez godzine... omówił każdy ważny narząd i pokazał je, opowiedzusl o.mozgu, nosie i karku, sercu i odpowiedział na dodatkowe moje pytania. Pokazał rączki, nóżki itp
no pewnie można to wszystko oglądać dłużej, ale dla mnie było totalnie wystarczająco! Omówił tez wynik pappy. Płci byśmy dziś nie poznali gdyby nie nifty - bo układ nóżek nie dawał możliwości.

Zgadza sie... nie mogłam wymarzyć sobie lepszego prezentu... jestem.taka szczęśliwa i tak bardzo trzymam za Was wszystkie kciuki i chciałabym.by już każda z Was była na tym etapie i z dobrymi informacjami 💜💜💜
On mi tyle opowiadał o mojej fasolce i wszystkim dookoła w 7+1, że na tym etapie to nigdy się tyle nie nasłuchałam ☺️ Następna wizytę mam w 11+4, więc pewnie też już będzie trochę widać 🤞
Córka ma wadę genetyczną. Nie wiem jak jest normalnie ale mam nadzieję, że tym razem się dowiem 😊
Co do wad to wydaje mi się, że na każdym etapie mogą wyjść.
Mojej przyjaciółce (tj jej dziecku) wada układu moczowego(dość poważna) wyszła dopiero na 3 prenatalnych 🙄 Dlatego tak ważne są te badania na każdym etapie, wtedy też można zupełnie inaczej do porodu i opieki neonatologicznej się przygotować.
 
Moja córka prawie tak samo wszystko, poza tym że zimą u nas max 19 stopni a często nawet zimniej 🙃 Ale póki co brak chorób myślę, że zawdzięcza braku rodzeństwa i nie chodzeniu do żłobka 😉

On mi tyle opowiadał o mojej fasolce i wszystkim dookoła w 7+1, że na tym etapie to nigdy się tyle nie nasłuchałam ☺️ Następna wizytę mam w 11+4, więc pewnie też już będzie trochę widać 🤞

Mojej przyjaciółce (tj jej dziecku) wada układu moczowego(dość poważna) wyszła dopiero na 3 prenatalnych 🙄 Dlatego tak ważne są te badania na każdym etapie, wtedy też można zupełnie inaczej do porodu i opieki neonatologicznej się przygotować.
Jola była po porodzie transferowa na na nefrologie. Na początku było jak było. Obecnie jest spoko. Raz na pół roku nefrolog i urolog.
 
reklama
Moja córka prawie tak samo wszystko, poza tym że zimą u nas max 19 stopni a często nawet zimniej 🙃 Ale póki co brak chorób myślę, że zawdzięcza braku rodzeństwa i nie chodzeniu do żłobka 😉

On mi tyle opowiadał o mojej fasolce i wszystkim dookoła w 7+1, że na tym etapie to nigdy się tyle nie nasłuchałam ☺️ Następna wizytę mam w 11+4, więc pewnie też już będzie trochę widać 🤞

Mojej przyjaciółce (tj jej dziecku) wada układu moczowego(dość poważna) wyszła dopiero na 3 prenatalnych 🙄 Dlatego tak ważne są te badania na każdym etapie, wtedy też można zupełnie inaczej do porodu i opieki neonatologicznej się przygotować.
Max 19 st? 😱 Matko i córko. U nas jak spadnie do 22 to się pompy włączają.
 
Do góry