reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2024

reklama
Tak. O rog stolika… A ze okucia metalowe 🤦🏼‍♀️ W chwili obecnej jestesmy bez stolika, poszedł wek.
My na stoliku kawowym od roku mamy przyklejone takie „mega atrakcyjne” pianki 🙈, bo inaczej to na pewno już nieraz by się źle skończyło 🙄

Teraz z kolei co chwila muszę pilnować, żeby po nim nie rysowała, bo jak się rozpędzi to cały stół jest jej 😅
 

Załączniki

  • IMG_8318.jpeg
    IMG_8318.jpeg
    508,5 KB · Wyświetleń: 39
My na stoliku kawowym od roku mamy przyklejone takie „mega atrakcyjne” pianki 🙈, bo inaczej to na pewno już nieraz by się źle skończyło 🙄

Teraz z kolei co chwila muszę pilnować, żeby po nim nie rysowała, bo jak się rozpędzi to cały stół jest jej 😅
Wszystko bylo. Najpierw na same rogi, pozniej wlasnie takie cudo jak u Was. Jak nie koty dały temu rade, to mlody. Jeszcze sie uchowaly na schodach. Jesli idzie o bohomazy u nas klasyka - sciany 🤣 A ze biale, to okazaly sie najlepszym „plotnem”.
 
Wszystko bylo. Najpierw na same rogi, pozniej wlasnie takie cudo jak u Was. Jak nie koty dały temu rade, to mlody. Jeszcze sie uchowaly na schodach. Jesli idzie o bohomazy u nas klasyka - sciany 🤣 A ze biale, to okazaly sie najlepszym „plotnem”.
Tak, tak, chociaż dobrze wie, że nie wolno, bo sama mówi, że nie wolno 😅 Dobrze, że u nas ściany dawno nie malowane i kiedyś i tak trzeba będzie odświeżyć 🙃 Dzieci mają to jakoś w genach zapisane, że malowanie po ścianach to super sprawa 😁
 
Tak, tak, chociaż dobrze wie, że nie wolno, bo sama mówi, że nie wolno 😅 Dobrze, że u nas ściany dawno nie malowane i kiedyś i tak trzeba będzie odświeżyć 🙃 Dzieci mają to jakoś w genach zapisane, że malowanie po ścianach to super sprawa 😁
Za kazdym razem jest tak samo zdziwony, ze jak to nie mozna? Wczoraj przeciez malowal 🤣
 
reklama
Zachcialo mi się ruszyć dupę i zrobiłam dziś trening na rowerku stacjonarnym, potem normalnie zapodałam cyclogest a teraz byłam siku i była czerwona krew😱😱😱 niedużo ale też wcale nie symbolicznie
 
Do góry