reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2024

reklama
U mnie dziwna sprawa, że jeszcze TSH mi nie zlecił. Teraz na ostatniej wizycie dostałam na kiłę, różyczkę i toxoplasmozę.
Morfologia, mocz i glukoza wyszły ok. Nawet już mi o diecie nic nie mówił, on myślał chyba, że mam IO.
Ogólnie porównując jak chodziłam w poprzedniej ciąży tylko prywatnie to miałam wtedy więcej badań za sobą. Dziewczyny te co chodzą na nfz jakie badania miałyście zlecone?
 
ja dopiero robię w przyszłym tygodniu,
Też takie macie?

Morfologia
Mocz
Glukoza
TSH
Zapalenie wątroby typu b
Zapalenie wątroby typu c
Kiła
HIV
Toxoplazmoza IgG
Toxoplazmoza IgM
Różyczka
Cytomegalia igG
Cytomegalia igM G
Grupa krwii

Macie to samo albo WIĘCEJ/MNIEJ ? ☺️
Ja nie miałam cytomegalii i tsh. Ale tsh i tak sobie badam co jakiś czas, bo mam niedoczynność tarczycy. 😉
 
U mnie dziwna sprawa, że jeszcze TSH mi nie zlecił. Teraz na ostatniej wizycie dostałam na kiłę, różyczkę i toxoplasmozę.
Morfologia, mocz i glukoza wyszły ok. Nawet już mi o diecie nic nie mówił, on myślał chyba, że mam IO.
Ogólnie porównując jak chodziłam w poprzedniej ciąży tylko prywatnie to miałam wtedy więcej badań za sobą. Dziewczyny te co chodzą na nfz jakie badania miałyście zlecone?
Właśnie ja też na NFZ nie miałam tsh. W przyszłym tygodniu zadzownie do przychodni, może mi internista wystawi skierowanie. 31 stycznia mam wizytę u endokrynologa, to już bym wolała pójść ze świeżym wynikiem. A jak nie to prywatnie zrobię 🤷‍♀️
 
Hej dziewczyny ja się żegnam dziś byłam u lekarza po tyg i puste jajo jak nic
Dostałam skierowanie do szpitala na oddział ale pojadę w pon .
Wam wszystkim życzę bezproblemowych porodów i zdrowych dzidziusiów .
wszystkiego co najlepsze ❤️
Bardzo mi przykro, ale przynajmniej już wiesz na 100%. Ta niepewność jest straszna. Życzę Ci dużo siły i żebyś wróciła na mamusie jak najszybciej 🫂
 
ja dopiero robię w przyszłym tygodniu,
Też takie macie?

Morfologia
Mocz
Glukoza
TSH
Zapalenie wątroby typu b
Zapalenie wątroby typu c
Kiła
HIV
Toxoplazmoza IgG
Toxoplazmoza IgM
Różyczka
Cytomegalia igG
Cytomegalia igM G
Grupa krwii

Macie to samo albo WIĘCEJ/MNIEJ ? ☺️
U mnie chyba to samo.
 
ja dopiero robię w przyszłym tygodniu,
Też takie macie?

Morfologia
Mocz
Glukoza
TSH
Zapalenie wątroby typu b
Zapalenie wątroby typu c
Kiła
HIV
Toxoplazmoza IgG
Toxoplazmoza IgM
Różyczka
Cytomegalia igG
Cytomegalia igM G
Grupa krwii

Macie to samo albo WIĘCEJ/MNIEJ ? ☺️
wszystkie robiłam, teraz kilka muszę powtórzyć, żeby były na bieżąco
 
reklama
Widze, ze chyba jest wiecej detektorow niz jak bylam na pierwszej grupie. Ogolnie wtedy to chyba nawet byly jakies podsmiechujki, ze pff a po co to, a na co to komu. Od ktorego tygodnia chcecie podsluchiwac maluchy? Wiem, ze podaja ze od 16. no ale nie oszukujmy sie 😉😀 Musze popatrzec w moje Archiwum X, czyli zapiski kiedy pojawia sie temat detektora.



Nie musialam dlugo szukac. Mam zanotowane „D+” juz 5 stycznia 🤣 a 23.12 mialam prenatalne wiec bylam jakos chyba 14+
Ja już w 9 tyg znalazłam tętno i tam jest to możliwe i to napewno nie moje tylko dziecka
 
Do góry