reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2024

reklama
Ciąża+

Dzień dobry,
Zajechałem dzisiaj do biura, zwymiotowałam w łazience, zawinęłam laptopa i wróciłam do domu 🤣 nic mi nie pomaga, jedyne co od wczoraj jestem w stanie zjeść, to lody waniliowe ze słonymi paluszkami, zapite colą, dieta cud po prostu 🤣
A rano zjadłam kanapkę z camembertem i rukolą, muszę bardziej uważać na to co jem, żeby dobrze smakowało w drodze powrotnej 🤣 nie był to najlepszy wybór. 😅
Ja przez brak apetytu schudłam jeden kilogram od początku ciąży ale staram się jeść. Te mdłości 🥴
 
Dziwne dla mnie że powiedział, że max 10kg. Ja przytyłam w poprzedniej 12kg i to było wręcz na granicy prawidłowego wzrostu.

A czemu masz wskazania do amniopunkcji teraz ? Czy sam fakt, że w poprzedniej ciąży coś wyszło, jest wskazaniem do robienia w kolejnej ?

Najlepiej się nie martwić i poczekać na wizytę u lekarza :) ale z tego co pamiętam, to w ciąży morfologia zawsze jest "dziwna". Inne normy się stosuje niż normalnie, dopuszcza większe odchylenia. Ja jeszcze nie mam wyników badań żadnych.

Ja pierwsze dziecko miałam w wieku 28 lat, a całe życie chciałam mieć wcześnie dzieci, ale się zrobiłam wygodna z mężem i nam się nie chciało rezygnować z wygodnego życia. I nie pomagało, że nikt w okolicy nie miał dzieci, dalej zresztą nasi znajomi, rodzina się nie spieszą.
Co więcej chciałam mieć od razu drugie, ale tak nam dał synek maleńki popalić przez pierwsze dwa lata, że potrzebowaliśmy jeszcze czasu na regenerację psychiczną 🤡 dopiero ostatni rok jest troszkę lepiej, więc się zdecydowaliśmy.
Na trzecie to ja już chyba nie będę miała siły ;)
Corka ma wadę genetyczną plus mój wiek 39 lat
Czy jest tu taki dinozaur jak ja? Jak widać po nicku mam 37 lat,ale czuję się wciąż bardzo młodo 😉
W tym roku 39.
 
reklama
Do góry