reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2024

Nie przyjmuj nic na własną rękę. Jeśli się obawiasz zadzwoń do ginekologa i skonsultuj może zaleci wizytę wszczesniejsza. W którym jesteś tygodniu? Piękne wyniki mieszczą się w normie. 🩷 Gratulacje
Dziękuję i również gratuluję🙂 5+4 u mnie 🙂
Ja bym na szybko jakąś teleporade z gin wzięła i jednak poprosiła o recepte na duphaston. Poniżej 20 to kiepski progesteron.
Dziękuję za odpowiedź 🙂
Nie bierz nic. Nie ma sensu robić badań na własną rękę jak potem niewiadomo jak je interpretować właśnie. Progesteron się bardzo zmienia w ciągu dnia nawet. Mieści się w normie. Czy masz jakieś niepokojące objawy? Duphaston to nie cukierki:)
Dziękuję za odpowiedź 🙂 żebym nie czytala internetu, to nawet bety zapewne bym nie zrobiła. Ale są bardzo odległe terminy do mojego lekarza ( dopiero na styczeń.. ), zapisałam się na pierwszą wizytę do innej doktor, więc stwierdziłam, że może wyniki mnie trochę uspokoją do tego czasu, ale stało się inaczej. Niepokojącym (jak dla mnie 😀) objawem jest to, że za bardzo nie mam żadnych objawów. Tak miałam w pierwszej poronionej ciąży, dlatego się martwię. W drugiej ciąży trochę odczuwalam inny stan, chociaż też nie jakoś bardzo mocno. Teraz mam czasami zawroty glowy, ale nie wiem czy to wiąże się z ciążą. Objawów typu krwawienia, plamienia nie ma, wszystko jest ok
 
reklama
Hej, na pewno aż tak późno? Wchodzimy już na etap końca miesiąca? Ależ zleciało...
Miesiączka 9 listopada . Według cyklu 28 dni wypada na 15 sierpień . A ze moje cykle są długie 40-45 dni to tak mi obliczył kaukulator . I z obliczeń idealnie się wpasowalo w dzień igraszek 😅 . Okaże się jutro czy ta słaba kreska to faktycznie ciąża
 
Nie jest to badanie obowiązkowe i bez sensu się doszukiwać ciąży pozamacicznej jak beta i USG są w porządku:) niedobór progesteronu w ciąży nie jest czymś częstym jak nie ma się stwierdzonych innych dolegliwości a za to przyjmowanie duphastonu może nieść wiele skutków ubocznych:) Ważniejsze są takie badania jak Cytomegalia, HIV, mocz,glukoza w ciąży. Przepraszam że tak komentuję, ale jestem lekarzem z zawodu:)
Hej A duphaston jakie może mieć skutki uboczne ?
 
Hej z rana. Ja zostałam w domu. Gardło spuchnięte boli. Trochę się boje będę robić płukanki z szałwii. I mam syrop z porostu islandzkiego wychodzi że tylko tego mogę używać. Dziewczyny a jak z takimi maściami do nacierania rozgrzewające typu rub arom?
Rok temu miałam anginę ropna po bardzo długim czasie muszę oskarżać gardło. Jeżdżę codziennie komunikacja wiecznie w metrze chorzy ludzie. Chyba zacznę nosic maseczki.. wyników bety dalej nie ma brak słów.
 
Pamiętajcie tylko płukanka nie pić!
 

Załączniki

  • Screenshot_2023-12-08-06-39-57-680_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2023-12-08-06-39-57-680_com.miui.gallery.jpg
    253,9 KB · Wyświetleń: 60
Hej z rana. Ja zostałam w domu. Gardło spuchnięte boli. Trochę się boje będę robić płukanki z szałwii. I mam syrop z porostu islandzkiego wychodzi że tylko tego mogę używać. Dziewczyny a jak z takimi maściami do nacierania rozgrzewające typu rub arom?
Rok temu miałam anginę ropna po bardzo długim czasie muszę oskarżać gardło. Jeżdżę codziennie komunikacja wiecznie w metrze chorzy ludzie. Chyba zacznę nosic maseczki.. wyników bety dalej nie ma brak słów.

Na gardło bezpieczne jest Tantum verde, ale nie znam szwedzkiego odpowiednika 😉
 
reklama
U mnie niestety taka sytuacja: strumieniowy z środy, ten drugi z dzisiaj. Piersi mniej bolą, dostałam plamienia lekkiego. Przez covid na krew dopiero w przyszłym tygodniu, ale jak tak dalej pójdzie to nie wiem czy jeszcze będzie sens 😔
 

Załączniki

  • e01262b5-92ec-4ff7-9bf3-83189d23f83d.jpeg
    e01262b5-92ec-4ff7-9bf3-83189d23f83d.jpeg
    67,5 KB · Wyświetleń: 138
Do góry