reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2024

reklama
Nawet do innych miast gdzieś dalej. Koleżanka korzystała z banku zarodków. W teorii jakbym oddala to mogłaby mieć rodzeństwo moich dzieci. A jakby się że sobą spikneli? Inaczej bym myślała gdyby wywozili je na drugi koniec kraju
właśnie o tym samym myślałam gdy to rozkminialam, ostatecznie uznałam ze oddałabym zarodki di adopcji bo liczy się jako rodzic kto wychowa, a nie kod DNA... ale nie chciałabym aby moje dziecko spotkało biologicznego brata/siostrę równolatka...
np jeśli już to właśnie oddac po kilku dobrych latach
 
my mamy jeszcze 4. Jeśli teraz wszystko będzie dobrze to chciałabym wrócić po rodzeństwo.
Jeśli się nie udaje, próbujesz do skutku. Nie wiem jeszcze jak nasza historia będzie wyglądać.
podpisuję się pod tym bo u nas jest dokładnie taka sama sytuacja 😉
 
Ostatnia edycja:
właśnie o tym samym myślałam gdy to rozkminialam, ostatecznie uznałam ze oddałabym zarodki di adopcji bo liczy się jako rodzic kto wychowa, a nie kod DNA... ale nie chciałabym aby moje dziecko spotkało biologicznego brata/siostrę równolatka...
np jeśli już to właśnie oddac po kilku dobrych latach
Ja znam przypadek gdzie facet zaliczył wpadkę w szkole. O tym, że ma syna wiedziała tylko jego matka. Ożenił się, urodziły się jemu 2 córki.
Musiał powiedzieć prawdę bo starsza sypiała z bratem. Może dlatego tak się tego boję
 
To u nas jest mozliwosc nagrania na pendrive. Mamy nagranie z prenatalnego z synem. Trzymam w skrzynce z jego pierwszymi rzeczami - czapeczka i opaska ze szpitala, smoczkiem, body i malenkim pampersem 🙊
U mnie tak samo :) 6 lat temu nagrywali na CD, teraz na pendriva. Do teraz mam wszystkie płyty z genetycznym, połówkowym i USG 3 trymestru córki. Super pamiątka, pokazywałam córce jak już miała 4-5 lat, jak żyła w brzuszku :)
 
Ja znam przypadek gdzie facet zaliczył wpadkę w szkole. O tym, że ma syna wiedziała tylko jego matka. Ożenił się, urodziły się jemu 2 córki.
Musiał powiedzieć prawdę bo starsza sypiała z bratem. Może dlatego tak się tego boję
a czlowiek ogląda trudne sprawy i myśli że takie rzeczy to w prawdziwym życiu się nie dzieją 🤣🤣🤣
 
reklama
Do góry