reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2024

reklama
Jestem dzis najszczęśliwsza na świecie... co prawda wyszły mi te duże ryzyka związane z nadciśnieniem, ale ja już sie do tego przygotowywałam i od początku ciąży mam leki na nadciśnienie i heparyne więc licze, że będzie dobrze... ale zobaczcie jak niskie mam ryzyka wad i wszystko było nosek, serce, żołądek, pęcherz, jelita, bicie serca ok, paluszki itp
Życzę Wam wszystkim takich samych prenatalnych - może poza tym nadciśnieniem... tu miejcie lepsze wyniki 💜
Super ♥️ Jakie wrażenia odnośnie lekarza? 😉
 
@AnnMar88 @Bolilol a przed pobraniem Nifty byłyście na USG czy kilka dni przed miałyście? Właśnie nie wiem czy umawiać na 26.01 (wtedy mam rano wizytę na NFZ), ale z kolei słabo kto ma się córką zająć czy może spokojnie na poniedziałek 29.01 się umówić 🤔
 
reklama
Jestem dzis najszczęśliwsza na świecie... co prawda wyszły mi te duże ryzyka związane z nadciśnieniem, ale ja już sie do tego przygotowywałam i od początku ciąży mam leki na nadciśnienie i heparyne więc licze, że będzie dobrze... ale zobaczcie jak niskie mam ryzyka wad i wszystko było nosek, serce, żołądek, pęcherz, jelita, bicie serca ok, paluszki itp
Życzę Wam wszystkim takich samych prenatalnych - może poza tym nadciśnieniem... tu miejcie lepsze wyniki 💜
Super! Gratulacje :-D
 
Do góry