reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2024

reklama
W ogóle jak Wasze badania krwi te, które się robi na początku? Macie jakieś odchylenia i jakieś zalecenia?
u mnie wyszły erytrocyty delikatnie poniżej normy, a lekarz dziś powiedział, że mam super wyniki. A i kazał mi to żelazo odstawić narazie. Rzekomo za dużo żelaza to też nie dobrze.
 
u mnie wyszły erytrocyty delikatnie poniżej normy, a lekarz dziś powiedział, że mam super wyniki. A i kazał mi to żelazo odstawić narazie. Rzekomo za dużo żelaza to też nie dobrze.
No właśnie mi też tak niby powiedzieli, że są dobre, że na razie mam działać jak działać, ale pierwsze moje skojarzenie jak zobaczyłam strzałeczki w dół to, że coś nie tak jednak 😬

Ale to takie nieznaczne odchylenia.
Dwóch niezależnych lekarzy to skomentowało i obydwoje powiedzieli, że jest okej, więc chyba nie ma się o co martwić.
 

Załączniki

  • IMG_6282.jpeg
    IMG_6282.jpeg
    116,6 KB · Wyświetleń: 42
Zamówiłam dzisiaj segregator na dokumenty + teczki wpinane do niego razem z ofertówkami. Już mam w głowie opracowany swój system na segregację dokumentów 😄

Jak orientowałam się w tych typowych ciążowych to chyba bym się nie odnalazła.
Ja Zosia samosia, wszystko muszę sama sobie wyrobić 😄
 
No właśnie mi też tak niby powiedzieli, że są dobre, że na razie mam działać jak działać, ale pierwsze moje skojarzenie jak zobaczyłam strzałeczki w dół to, że coś nie tak jednak 😬

Ale to takie nieznaczne odchylenia.
Dwóch niezależnych lekarzy to skomentowało i obydwoje powiedzieli, że jest okej, więc chyba nie ma się o co martwić.
faktycznie, to delikatne odchylenia. Wydaje mi się, że też powinnaś być spokojna. I tak zaraz trzeba będzie robić je ponownie.
 
faktycznie, to delikatne odchylenia. Wydaje mi się, że też powinnaś być spokojna. I tak zaraz trzeba będzie robić je ponownie.
No dokładnie.
Chociaż no nie byłabym sobą gdybym nie porównała tych wyników krwi z wynikami z poprzedniej straconej ciąży…
To obydwa RDV też delikatnie poniżej były 😬
 
reklama
Do góry