reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2024

Już po wizycie, serduszko biję (tętno 150), ma 2.54 cm i wygląda jak miś (identyczny). Nawet się ruszał 🥰
Jestem szczęśliwa i spokojna.
Założona karta ciąży, dostałam skierowanie na badania krwi i na prenatalne. Jutro zadzwonię i spróbuję się umówić.
Z crl 9:2 i termin jednak na 13.08 (musimy poprawić na 1 stronie).
Tłumaczył mi dlaczego nie włącza Dopplera - podobno teraz przed skończonym 10-11 tyg nie powinno się podgrzewać głowicy. Następna wizytę mam 25.01.
Te terminy myślę że dopracujemy w osobnej tabeli jak będzie wątek zamknięty. Po prenatalnych też pewnie części się zmieni.
 
reklama
Czy Wy macie jeszcze silne mdlosci? Wlasnie zdalam sobie sprawe, ze dawno nie mialam. Moja glowa 🤯
Mi już odpuszczały ostatnie dni, a dziś znowu mam mdłości. Oby to nie kolejny wirus, bo teściowa dziś wymiotuje. Ja się od tych choróbsk nie mogę odgonić w tej ciąży :/
A byłam dziś w przychodni z tym stanem podgorączkowymi i kaszlem, żeby mnie lekarz osłuchał i osłuchowo czysto. Jakiś wirus i musi samo przejść... Dostałam tylko spray na gardło ze srebrem, ale mnie gardlo nie boli i syrop z porostu islandzkiego.
 
reklama
Mi już odpuszczały ostatnie dni, a dziś znowu mam mdłości. Oby to nie kolejny wirus, bo teściowa dziś wymiotuje. Ja się od tych choróbsk nie mogę odgonić w tej ciąży :/
A byłam dziś w przychodni z tym stanem podgorączkowymi i kaszlem, żeby mnie lekarz osłuchał i osłuchowo czysto. Jakiś wirus i musi samo przejść... Dostałam tylko spray na gardło ze srebrem, ale mnie gardlo nie boli i syrop z porostu islandzkiego.
Moj maly tez kaszel w sumie cholera wie skad. Ale mysle, ze juz bym cos podlapala bo to od poniedzialku.
 
Do góry