reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2023

reklama
Ano nie 😂
Oczekuję i ledwo żyję. Powiem Wam, że człowiek niby taki mądry, taki oczytany, tyle wie. A dramatyzuje jak dziecko
Jak leżałam ostatnio na USG,to mi się noga trzęsła..ale to było tak nerwowe,gr mi ją gin trzymała...nie mogłam tego opanować.. 🥴tyle że mnie zna tyle lat...bo inaczej siara..
 
Jak leżałam ostatnio na USG,to mi się noga trzęsła..ale to było tak nerwowe,gr mi ją gin trzymała...nie mogłam tego opanować.. 🥴tyle że mnie zna tyle lat...bo inaczej siara..

Moja też na szczęście wyrozumiała😂
Znamy się 4 lata, 4 poronienia za nami. Już jak psiapsi. Mogę pisać w środku nocy.
Na pierwszym usg trzęsła się ona sama dokładnie tak jak ja😅
 
Moja też na szczęście wyrozumiała😂
Znamy się 4 lata, 4 poronienia za nami. Już jak psiapsi. Mogę pisać w środku nocy.
Na pierwszym usg trzęsła się ona sama dokładnie tak jak ja😅
Moja tez taka kochana kobieta 🥰 wspaniały lekarz ale i młoda matka, która tez przeżyła poronienie wiec potrafi zrozumieć. Ale i właśnie zawsze u niej opóźnienie - każda pacjentkę trzyma tyle ile potrzebuje zeby wszystko zbadać, wyjaśnić i omówić. Wiec wyjeżdżam już później po prostu 😆

Trzymam kciuki mocno!
 
Ja się tym opóźnieniem nie przejmuje. Bardziej się martwię, że ktoś miał źle wieści. Ja też tu kiedyś takie opóźnienie zrobiłam właśnie przez złe wiadomości więc tylko mam nadzieję, że to nic poważnego 🥺
 
reklama
I
Ja się tym opóźnieniem nie przejmuje. Bardziej się martwię, że ktoś miał źle wieści. Ja też tu kiedyś takie opóźnienie zrobiłam właśnie przez złe wiadomości więc tylko mam nadzieję, że to nic poważnego 🥺
nie, nie ma co się przejmować na zapas - wystarczy kobieta w pierwszej ciąży, która ma bardzo dużo pytań i dobry lekarz, który nie pozostawi pacjentki bez odpowiedzi 💙

czeeekaaaamyyy
 
Do góry