reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2023

reklama
Dziewczyny ja Was czytam namiętnie od deski do deski, proszę o mnie nie zapominać 😁
W piątek mam wizytę usg na którym potwierdzę datę porodu, robiłam dziś badania za pińset złotych i czekam na wyniki, narazie przychodzą takie średnie :/ (leukocyty w moczu? 😶)
Poza tym zazdroszczę tym, które mają energię, chodzą do pracy, ruszają się i myślą zeby zdrowo jeść 😯 ja to kolejny tydzień mega senności, mdlosci non stop, nawet w nocy mnie budzą (chyba że akurat siku obudzi 😁), cyce obolałe, jestem do niczego 🤣🤣🤣
Ciaza to nie choroba mówili 🤪😟
 
Jeść zbilansowane posiłki - super, ze zjadłaś dużo warzyw, wiec dużo błonnika, ale nie zjadłaś do tego żadnych węglowodanów i było tam pewnie mało białka, wiec nie dziwie się, ze byłaś głodna.
Jakbyś dodała tam cieciorki i zjadła kromkę pełnoziarnistego chleba, to byłoby to lepiej zbilansowane.
Generalnie dietę bilansuje się np. Jako tydzień, wiec nic się nie stanie jak jeden posiłek ma więcej węgli, drugi mniej białka etc. Bo ma wyjść dobrze w ogólnym rozrachunku, ale dobrze tez myśleć o tym w kontekście jednego posiłku, ze zawsze zdrowy tłuszcz, złożone węgle, warzywa bądź owoce i białko.
Dzieki! 😃
 
@Zazuu no ja właśnie zauważyłam ze już raczej nikt nie dochodzi, a jednak na publicznym każdy może nas czytać, wiec fajnie by było jakoś to niedługo ogarnąć :)
 
reklama
@Zazuu no ja właśnie zauważyłam ze już raczej nikt nie dochodzi, a jednak na publicznym każdy może nas czytać, wiec fajnie by było jakoś to niedługo ogarnąć :)

Dla mnie luzik, większość sierpniówek już raczej wie o ciąży. Ja mam 30. 08 jak ostatnio wyszło a już dziś 7+1 jakoś tak więc myślę, że za wiele nie dojdzie.

Pytanie tylko jak to zorganizować bo jak mówię prywatne grupy nie działają.
Można zrobić publiczna dla testu dodać nas tam i spróbować zamknąć.
 
Do góry