reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2023

Dziewczyny a mnie zaczyna coś brać znowu. Miałam grypę jak dowiedziałam się o ciąży. Teraz od paru dni mąż jest chory i ja dzisiaj czuje się zle. Od wczoraj wieczora mam jeszcze dość mocny kaszel, ale taki jakby krtaniowy a nie z płuc. Bardzo się boje, ze to coś poważniejszego (jako nastolatka miałam duże problemy zdrowotne i rok w rok byłam chora na zapalenie płuc), ze moje bobo tym razem nie przetrwa mojej choroby :(
 
reklama
Dziewczyny a mnie zaczyna coś brać znowu. Miałam grypę jak dowiedziałam się o ciąży. Teraz od paru dni mąż jest chory i ja dzisiaj czuje się zle. Od wczoraj wieczora mam jeszcze dość mocny kaszel, ale taki jakby krtaniowy a nie z płuc. Bardzo się boje, ze to coś poważniejszego (jako nastolatka miałam duże problemy zdrowotne i rok w rok byłam chora na zapalenie płuc), ze moje bobo tym razem nie przetrwa mojej choroby :(
Kochana, śmigaj gdzieś na osłuchanie!
 
Włączyłam ten detektor, ale nie umiem złapać tętna. Na chwile pokazało się na ekranie jakieś 178, ale to chyba po prostu sobie jakąś bzdurę wyrzuciło. Nawet się nie stresuję, po prostu zwalam to na to, że jestem gruba🤣
A jaki masz detektor? Większość jednak jest od 12 a nawet 16 tc zalecana

Miałam w ciąży z córka ale teraz nie planuje raczej zakupu ;)
 
reklama
Taki mam zamiar. Ale ja tak rzadko choruje, ostatnio na L4 byłam 3 lata temu a teraz w grudniu tydzień bity choroby i teraz znowu. Czy to możliwe, ze przez ciąże tak łapie wszystko?
Ja w ogóle nie choruje. Ostatni raz mocniej chora byłam w ciąży z córka. A teraz od przeszło tyg nie mogę się wygrzebać z jakiegoś choróbska. Niby nic wielkiego ale męczące 🙈
 
Do góry