reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2023

A jak tam dzisiaj się Drogie Panie czują? Jest dobrze, czy zapowiada się przerzygany dzień?
Ja się wyspałam. Leżę jeszcze z kawką w łóżku, słucham wykładu, czuję się póki co świetnie. Wczoraj miałam nerwowy wieczór. Jak już kiedyś wspominałam jestem fanką kalendarzy adwentowych. Miałam też ten od mamyginekolog. Dopiero wczoraj go do końca otworzyłam... dostałam tak bardzo wadliwy kalendarz, że jestem tym zażenowana. Był niekompletny, większość kosmetyków była pootwierana ze śladami paluchów, miałam wersję testowe, nieopisane saszetki i słoiczki. Dramat! Ogólnie zawartość zapowiadała się świetnie i taka wypasiona raczej miała być, ale ja dostałam totalnie wadliwy. Czekam na odpowiedź z ich działu reklamacji. Po kilku pierwszych dniach otworzyłam okienko, w którym powinna być biżuteria, ale dostałam puste pudełko, napisałam do nich, dosłali mi w tempie ekspresowym brakujacy element. Teraz musieliby mi dosłać - 2 pomadki, 2 paletki, 1 bronzer, 1 jakiś puder do kąpieli, 2 słoiczki z czymś (nie mam pojecia z czym bo dostałam 1 nieopisany) i jeszcze jakieś inne drobne rzeczy. Ciekawe jak to będą chcieli rozwiązać.
 
reklama
Nieeee w ogóle nie to miałam na myśli tylko, że przy dużej różnicy wieku jest po prostu ciężko.
Ale fakt może ktoś jest twardy na teksty: kochasz ją/jego bardziej bo ona może to i to, a ja nie.
Albo była tu kiedyś użytkowniczka, która wprost napisała, że do 18 roku życia dziecko nie będzie miało komputera i telefonu - to fakt, pewnie się wtedy da :)
No to jest duża wada jednak pisanego tekstu - ze czasem gdzies się blednie coś zinterpretuje, właśnie może przez pryzmat wcześniejszych doświadczeń ;)
Każdy z nas po prostu się musi przekonać na własnej skórze co to będzie 🙈 bo jeszcze nie wiemy jakie temperamenty nam rosną w brzuchach a to tez potrafi zmienić absolutnie wszystko i zweryfikować chyba najwiecej 🤡

A ja dziś siedzę z telefonem bezczelnie, mąż z córka bawią się pociągiem duplo a ja się zapisałam na poniedziałek do internisty. Za długo mnie meczy to przeziębienie 🙈 chociaż wciąż wierze, ze przejdzie do końca weekendu…
 
A jak tam dzisiaj się Drogie Panie czują? Jest dobrze, czy zapowiada się przerzygany dzień?
Ja się wyspałam. Leżę jeszcze z kawką w łóżku, słucham wykładu, czuję się póki co świetnie. Wczoraj miałam nerwowy wieczór. Jak już kiedyś wspominałam jestem fanką kalendarzy adwentowych. Miałam też ten od mamyginekolog. Dopiero wczoraj go do końca otworzyłam... dostałam tak bardzo wadliwy kalendarz, że jestem tym zażenowana. Był niekompletny, większość kosmetyków była pootwierana ze śladami paluchów, miałam wersję testowe, nieopisane saszetki i słoiczki. Dramat! Ogólnie zawartość zapowiadała się świetnie i taka wypasiona raczej miała być, ale ja dostałam totalnie wadliwy. Czekam na odpowiedź z ich działu reklamacji. Po kilku pierwszych dniach otworzyłam okienko, w którym powinna być biżuteria, ale dostałam puste pudełko, napisałam do nich, dosłali mi w tempie ekspresowym brakujacy element. Teraz musieliby mi dosłać - 2 pomadki, 2 paletki, 1 bronzer, 1 jakiś puder do kąpieli, 2 słoiczki z czymś (nie mam pojecia z czym bo dostałam 1 nieopisany) i jeszcze jakieś inne drobne rzeczy. Ciekawe jak to będą chcieli rozwiązać.
ale chała!

Mnie dalej toczy przeziębienie. Kaszel meczy 🙈 a ze córka miała godzinę w nocy płaczu (ząbkowanie 😵‍💫) to siedzę i zastanawiam się jak się nazywam xD

I powoli zamieniam sie w małego wieloryba. Serio w poprzedniej ciąży miałam taki brzuch dopiero pod koniec 6 miesiąca (celowo przeglądałam zdjęcia). masakra, co będzie dalej 🙈
 
A jak tam dzisiaj się Drogie Panie czują? Jest dobrze, czy zapowiada się przerzygany dzień?
Ja się wyspałam. Leżę jeszcze z kawką w łóżku, słucham wykładu, czuję się póki co świetnie. Wczoraj miałam nerwowy wieczór. Jak już kiedyś wspominałam jestem fanką kalendarzy adwentowych. Miałam też ten od mamyginekolog. Dopiero wczoraj go do końca otworzyłam... dostałam tak bardzo wadliwy kalendarz, że jestem tym zażenowana. Był niekompletny, większość kosmetyków była pootwierana ze śladami paluchów, miałam wersję testowe, nieopisane saszetki i słoiczki. Dramat! Ogólnie zawartość zapowiadała się świetnie i taka wypasiona raczej miała być, ale ja dostałam totalnie wadliwy. Czekam na odpowiedź z ich działu reklamacji. Po kilku pierwszych dniach otworzyłam okienko, w którym powinna być biżuteria, ale dostałam puste pudełko, napisałam do nich, dosłali mi w tempie ekspresowym brakujacy element. Teraz musieliby mi dosłać - 2 pomadki, 2 paletki, 1 bronzer, 1 jakiś puder do kąpieli, 2 słoiczki z czymś (nie mam pojecia z czym bo dostałam 1 nieopisany) i jeszcze jakieś inne drobne rzeczy. Ciekawe jak to będą chcieli rozwiązać.
No to niefajnie.. tymbardziej,że na pewno tani nie był..do mnie produkty mamygi ekolog jakoś nie przemawiają, aczkolwiek uważam że dużo robi pod kątem edukacji społecznej,dużo korzystałam z jej artykułów będąc w ciąży,często rozwiewały moje wątpliwości. Blog poświęcony dzieciom,chorobom,czy chociażby kalkulator do wyliczania dawek lekow-uwazam że to bardzo pomocne narzędzia
 
Hej dziewczyny. Czytam was od jakiegoś czasu, ale po kolejnej wizycie postanowiłam w końcu się przywitać. To moja 3 ciąża,ale dzieci jeszcze nie mam. Dwie pozostałe poronienie zatrzymane z podaniem tabletek i zabiegiem łyżeczkowania. Pierwsza 01.2021 w 5/6tc, druga 02.2022 w 7/8tc. Obecnie jestem w 7+0, dlatego tak długo zwlekałam, bo dla mnie to teraz krytyczne 2tyg największego stresu i wyczekiwania. Ale wczoraj na usg dr nie miał do czego się przyczepić, serduszko pikało i 0,79cm człowieka, a w poprzednich już widać było wcześniej że coś delikatnie nie gra. Więc skoro jest dobrze na ten moment to zaryzykowałam i się witam 🙂 Jestem mocno obstawiona lekami: Clexane, Encorton, Acard, Duphaston, Glucophage, Magnez, kwas foliowy 5mg, Pregna start+DHA i Wit D. Mam nadzieję że mieszanka zadziała i wytrwam wreszcie do końca 🤞
A co Ty się nic nie chwalisz?! Gratulacje!!!🤩

excited american horror story GIF
 
ale chała!

Mnie dalej toczy przeziębienie. Kaszel meczy 🙈 a ze córka miała godzinę w nocy płaczu (ząbkowanie 😵‍💫) to siedzę i zastanawiam się jak się nazywam xD

I powoli zamieniam sie w małego wieloryba. Serio w poprzedniej ciąży miałam taki brzuch dopiero pod koniec 6 miesiąca (celowo przeglądałam zdjęcia). masakra, co będzie dalej 🙈

Może to wzdęcia? Mi czasem też wywali brzunio jakbym w 5 miesiącu była. Najczęściej po zjedzeniu Miski sałatki z tuńczyka. 🙈 wczoraj jadlam raczej mało, w środku dnia nalesnior, ciasto i koktajl, praktycznie nie czułam po tym głodu do nocy. Brzunio był plasciutki, jak nigdy. Chociaż ja mam od zawsze taka fałdkę pod pępkiem, niezależnie od mojej wagi, jest ze mną zawsze.
 
No to niefajnie.. tymbardziej,że na pewno tani nie był..do mnie produkty mamygi ekolog jakoś nie przemawiają, aczkolwiek uważam że dużo robi pod kątem edukacji społecznej,dużo korzystałam z jej artykułów będąc w ciąży,często rozwiewały moje wątpliwości. Blog poświęcony dzieciom,chorobom,czy chociażby kalkulator do wyliczania dawek lekow-uwazam że to bardzo pomocne narzędzia

Był bardzo drogi, ale wiedziałam, że ma super zawartość i to się opłaca. No i kasa szła w całości na ich fundację.
Ja szczerze bardzo lubię jej produkty. Są dobrej jakości. Mam kilka kompletów dresów, kurtkę puchową, torbę, pizamy i koszule, te segregatory różne. Raczej nie zamawiama kosmetyków, dlatego teraz chciałam z kalendarza przetestować.
 
No to niefajnie.. tymbardziej,że na pewno tani nie był..do mnie produkty mamygi ekolog jakoś nie przemawiają, aczkolwiek uważam że dużo robi pod kątem edukacji społecznej,dużo korzystałam z jej artykułów będąc w ciąży,często rozwiewały moje wątpliwości. Blog poświęcony dzieciom,chorobom,czy chociażby kalkulator do wyliczania dawek lekow-uwazam że to bardzo pomocne narzędzia

Akurat bloga lubię mniej. Kilka artykułów przeczytałam. Są okej, przystępnym językiem napisane, ale mimo wszystko mogłoby ich być więcej i może mogłyby być bardziej obszerne. Książka o ciąży jest na prawdę dobra.
 
reklama
Do góry