reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

reklama
U mnie trwa 13tc. Póki co wiedzą nasi rodzice i moja dobra koleżanka. Wczoraj po prenatalnym powiedzieliśmy synowi (8lat). W pracy też wiedza bo od tego tyg jestem na L4.

Mam pytanie do wieloródek. W którym tc tak najwcześniej czułyście ruchy? Ja już mam omamy a to przecież niemożliwe, tym bardziej że do chudych nie należę.

W drugiej ciąży ok 14-15tc. Nie byłam szczupła i mialam łożysko na przedniej ścianie. Czułam je bardzo nisko. Wręcz miałam wrażenie, że dziecko zaraz wyskoczy
 
Hej dziewczyny, ja dziś po drugiej wizycie. Mój maluch ma 1,85cm i widziałam już serduszko😍❤ według usg 8t0d czyli 2 dni młodszy niż OM,termin na 30.08.Wszystko by było ok gdyby nie to że mam torbiel na jajniku😔 lekarz powiedział że mam się nie stresować ale jakoś nie potrafię...
Torbiele to nic takiego. Miałam je w każdej ciąży i to całkiem spore (8cm), znikały w drugim trymestrze.
 
W drugiej ciąży ok 14-15tc. Nie byłam szczupła i mialam łożysko na przedniej ścianie. Czułam je bardzo nisko. Wręcz miałam wrażenie, że dziecko zaraz wyskoczy
Czuję coś w okolicy blizny, ale to raczej jelita bo na ruchy trochę za wcześnie [emoji85] co prawda to 6 ciąża, ale pomijając poronienia we wcześniejszych tyg to 4ciaza to i tak za szybko. W ostatniej właśnie w 16tc czułam
 
U mnie trwa 13tc. Póki co wiedzą nasi rodzice i moja dobra koleżanka. Wczoraj po prenatalnym powiedzieliśmy synowi (8lat). W pracy też wiedza bo od tego tyg jestem na L4.

Mam pytanie do wieloródek. W którym tc tak najwcześniej czułyście ruchy? Ja już mam omamy a to przecież niemożliwe, tym bardziej że do chudych nie należę.
Ja poczułam w pierwszej ciąży w 17tc a w drugiej ciąży tydzień szybciej.
Hej dziewczyny, ja dziś po drugiej wizycie. Mój maluch ma 1,85cm i widziałam już serduszko😍❤ według usg 8t0d czyli 2 dni młodszy niż OM,termin na 30.08.Wszystko by było ok gdyby nie to że mam torbiel na jajniku😔 lekarz powiedział że mam się nie stresować ale jakoś nie potrafię...
Ja dzisiaj 8+2 i też mam termin na 30.08
Idę za tydzień do lekarza na USG żeby dobrze wszystko pomierzyl, bo w dwóch poprzednich ciążach właśnie przed 10 tygodniem był wiarygodny termin porodu.
 
Witam się i ja pierwszy raz :) @milla01 mnie kojarzy z innego wątku. Dopiero dziś odwazylam się napisac bo byłam dziś na wizycie. Bąbel rośnie. Ulga ogromna. Więcej o sobie z chęcią opowiem na wątku prywatnym, tutaj niestety mam obawy. Proszę o dopisanie. Mam nadzieję że mnie przyjmiecie :-)
Zobacz załącznik 1359700
Jesteś ❤️ Ale masz piękne ujęcie maleńkiego człowieczka. Ja się nie mogę takiego doczekać- u mnie na ostatnim usg tylko kluseczka z zawiązkami raczek :)
Jak się czujesz?
 
reklama
Witajcie, ja też mam ciut powyżej dwóch i już mi ginekolog wstawił leki na stałe i karze mi je brać codziennie...

Mam pytanie z innej beczki:)Nie wie czy już było ale ja rzadko bywam i niestety nie czytałam wszystkiego ...Jak podchodzicie do mówienia o ciąży?Czy już komuś mówiliście?Ja mam starsze dzieci i zastanawiam się kiedy jest odpowiendi moment ...Starszy synek ma 10 lat więc jest kumaty :) Z góry dzięki za wasze rady i doświadczenie...W sumie u mnie tylko wie o ciąży partner i pracodawca, a dalej cisza :)A jestem dopiero w 8 tygodniu ....
U mnie synowie nie wiedza. Powiem im po 12tyg,jak już spadnie ryzyko straty i będę miała wyniki nifty. Nie zrozumieliby co się stało w razie czego,a na pewno bardzo by to przeżywali. Bardzo chciałabym im już powiedzieć,ale wiem,ze to dla nich za wcześnie. U mnie wiedza obie mamy, jedna moja koleżanka i jeden kolega męża.
 
Do góry