reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

reklama
Ja mam tak ze jak coś jem to jem to non stop. Były śledzie, ogórki, salami, nestle chocapic, ciniminis, zupki vifon, krążki cebulowe, ogórek świeży, czekolada, lody to prawie codziennie.
 
Clexane na każdym etapie ciąży jest za darmo- byc może lekarz nie zaznaczył " c" na rp
Z tym Clexane to tez zależy, bo tylko na pewne choroby jest refundacja. Kobiety tez dostają Clexane z powodu mutacji a nie każda z nich wg. polskiego prawa jest wskazaniem do heparyny mimo, ze dużo ginekologów/hematologów/ genetyków zaleca.
 
Ja dzisiaj as trzęsę się na widok i myśl o jedzeniu. Od rana nie mogę się najeść, a w trakcie jedzenia robię się coraz bardziej głodna ale to tak ze as brzuch mnie z głodu boli i jednocześnie z tego wszystkiego chce mi się płakać 😅 mam nadzieje ze to jednorazowa sytuacja i jutro już będzie normalnie 😅
 
reklama
Ja dzisiaj as trzęsę się na widok i myśl o jedzeniu. Od rana nie mogę się najeść, a w trakcie jedzenia robię się coraz bardziej głodna ale to tak ze as brzuch mnie z głodu boli i jednocześnie z tego wszystkiego chce mi się płakać 😅 mam nadzieje ze to jednorazowa sytuacja i jutro już będzie normalnie 😅
Ja czytałam o diecie w ciąży jednocześnie zajadając się czekoladkami i też chciało mi się płakać 😃
 
Do góry