reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

reklama
A ja mam jutro wizytę o 11:20. Stresuje się trochę. Za dużo poczytałam na necie odnośnie ciąży w moim wieku. Prognozy słabe, choć u mnie w rodzinie poronienie to prawdziwa rzadkość. Oby i u mnie tak było. Oswoiłam się już z ta myślą, ze znowu będę musiała przeorganizować swoje życie…Póki co okropny ból piersi i mdłości oraz lekkie pobolewanie podbrzusza,wiec prawidłowo…i jakaś taka myśl,ze pod sercem rośnie mała Hania ❤️ Nie wiem skąd ta mysl :) Najgorzej,ze imienia Hania nie da się przerobić na męskie w razie czego 🤣
A ile kochana masz lat? Doczytałam. Powiem Ci ze znam późniejsze ciążę. Żebyś tylko się dobrze czuła.
Dzisiaj jest 4t5d wczoraj hcg 5300 😱
Kochana wg mnie za wcześnie na pęcherzyk. Duża beta sugeruje ciążę mnogą. Wydaje mi sie ze lekarze na wyrost tą laparo Ci zrobili. U mnie decyzja o laparoskopii zapadła dopiero w 8tc. A i wtedy było im ciężko tą ciążę znaleźć bo była przy samym jajniku.
Chociaż od znajomej usłyszałam ze zapytała swojego giną i powiedział ze może to rzeczywiście ciąża bliźniacza i trzeba poczekac…
Ale tak wysokie hcg nawet przy bliźniakach to chyba powinno już coś być widać w 4t5d.
Ktoś ma jakieś doświadczenie z bliźniakami ?
Ja mam. Moje już duże. Ja ok dnia spodziewanej miesiączki miałam będę ponad 6 tys.
Usg profilaktycznie 14.12 u jednego lekarza i konsultacja u drugiego 15.12.
I 16.12 zdecydowali sprawdzic laparo…
Wg mnie za wcześnie. Ja byłam na usg z wybiciem 7tc teraz i serduszek nie było. I lekarz mowil, że to ok. I pęcherzyk mały i też ma być ok. A mój gin to specjalista w okolicy.
Ale lekarze twierdzą ze przy takiej hcg musi być widać już…
Nic nie musi. Każda z nas jest inna.
Dziewczyny czy któraś z was też tak ma jak ja i jak sobie radzicie. A więc cokolwiek bym nie zjadła to jestem tak strasznie wzdeta że nie daje sobie rady brzuch dostaje jakbym była chyba w 3 miesięcu... Nawet nie wiem jak sobie z tym pomóc 😔😔
Ja tak mam. Gazy straszne... poza tym nie ma zasady co mogę zjeść. Jednego dnia np Ser jest ok a drugiego dnia załatwia mnie na szaro.
Tez próbowałam, ale ja mam akurat dopochwowo 7 tabletek 4 x dziennie, więc już nie mam recepty na to[emoji849]
Matko kochana, skąd takie dawki zabójcze?
Pobrali już hcg czekam na wynik
😱
&&& Kochana. Ja na Twoim miejscu nie dawałabym sie ciachać póki nie będzie bólu. Bo ta ciąża może się rozwinąć. Dawaj znać jaki będzie wynik.
Oj nie, u mnie 42l.
🙂

Ja w przyszłym roku 36. Przepraszam was ale cieszę się że nie jestem najstarsza.

Ja się czuje coraz gorzej. W weekend była walka o przetrwanie. Święta za pasem a ja nie mam na nic siły. Biedny mąż robi w domu co może.
Dzisiaj wstawanie do pracy to było jak walka o przeżycie. Mimo wszystkich objawów miłego dnia babeczki.
 
No to za
A ile kochana masz lat? Doczytałam. Powiem Ci ze znam późniejsze ciążę. Żebyś tylko się dobrze czuła.

Kochana wg mnie za wcześnie na pęcherzyk. Duża beta sugeruje ciążę mnogą. Wydaje mi sie ze lekarze na wyrost tą laparo Ci zrobili. U mnie decyzja o laparoskopii zapadła dopiero w 8tc. A i wtedy było im ciężko tą ciążę znaleźć bo była przy samym jajniku.

Ja mam. Moje już duże. Ja ok dnia spodziewanej miesiączki miałam będę ponad 6 tys.

Wg mnie za wcześnie. Ja byłam na usg z wybiciem 7tc teraz i serduszek nie było. I lekarz mowil, że to ok. I pęcherzyk mały i też ma być ok. A mój gin to specjalista w okolicy.

Nic nie musi. Każda z nas jest inna.

Ja tak mam. Gazy straszne... poza tym nie ma zasady co mogę zjeść. Jednego dnia np Ser jest ok a drugiego dnia załatwia mnie na szaro.

Matko kochana, skąd takie dawki zabójcze?

&&& Kochana. Ja na Twoim miejscu nie dawałabym sie ciachać póki nie będzie bólu. Bo ta ciąża może się rozwinąć. Dawaj znać jaki będzie wynik.

🙂

Ja w przyszłym roku 36. Przepraszam was ale cieszę się że nie jestem najstarsza.

Ja się czuje coraz gorzej. W weekend była walka o przetrwanie. Święta za pasem a ja nie mam na nic siły. Biedny mąż robi w domu co może.
Dzisiaj wstawanie do pracy to było jak walka o przeżycie. Mimo wszystkich objawów miłego dnia babeczki.
Wciąż czekam na obchód i co powiedzą….
Chociaż kochana rozpalilas we mnie iskierkę nadziei swoim przykładem…
 
reklama
Do góry