reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

Mam pytanie jak tam u Was dziewczyny mają się Wasze piersi? Ja od początku ciąży mialam tylko kilka dni gdzie były bardzo wrażliwe i czasem przy spaniu bolały jakby miały pęknąć to było gdzies w 10 tc. Dziś u mnie 13+4 i od dwóch dni czuję że znowu bolą przy dotyku ale nie tak nie do zniesienia
 
reklama
Mam pytanie jak tam u Was dziewczyny mają się Wasze piersi? Ja od początku ciąży mialam tylko kilka dni gdzie były bardzo wrażliwe i czasem przy spaniu bolały jakby miały pęknąć to było gdzies w 10 tc. Dziś u mnie 13+4 i od dwóch dni czuję że znowu bolą przy dotyku ale nie tak nie do zniesienia
Różnie, raz bolą a raz nie. Większe są już o pełen rozmiar. Teraz mnie bardziej bolą od strony pach.
 
Cześć dziewczyny ja tez mam termin na 20.08 raczej będzie wcześniej, niż później bo to ciąża bliźniacza. Dzisiaj kończę 13tc:-) Powiedzcie mi jak tam wasze pociechy zareagowały na rodzeństwo? Bo u nas synek tak różnie. Mam wrażenie, ze taki smutny się trochę zrobił jak ubranka zobaczył, ze kupujemy. pozdrawiam serdecznie:-)
 
Cześć dziewczyny ja tez mam termin na 20.08 raczej będzie wcześniej, niż później bo to ciąża bliźniacza. Dzisiaj kończę 13tc:-) Powiedzcie mi jak tam wasze pociechy zareagowały na rodzeństwo? Bo u nas synek tak różnie. Mam wrażenie, ze taki smutny się trochę zrobił jak ubranka zobaczył, ze kupujemy. pozdrawiam serdecznie:-)
Gratuluję bliźniaków :) .
Co do rodzeństwa to hmm u nas był lekki bunt , mamy nastolatka w domu i potrzebował czasu,żeby zaakceptować fakt , ze bedzie miał rodzeństwo...
 
Cześć dziewczyny ja tez mam termin na 20.08 raczej będzie wcześniej, niż później bo to ciąża bliźniacza. Dzisiaj kończę 13tc:-) Powiedzcie mi jak tam wasze pociechy zareagowały na rodzeństwo? Bo u nas synek tak różnie. Mam wrażenie, ze taki smutny się trochę zrobił jak ubranka zobaczył, ze kupujemy. pozdrawiam serdecznie:-)
Druga mama u nas z bliźniakami :) gratuluję. Mój syn fajnie zareagował ale ma 4 lata, w lipcu 5 więc nie sądzę żeby jeszcze do końca wiedział co to dla niego oznacza
 
Słuchajcie czy to prawda , że w zależności od od tego czy jest wysokie czy niskie wolne bhcg można wstępnie określić płeć dziecka ?🤔
 
Słuchajcie czy to prawda , że w zależności od od tego czy jest wysokie czy niskie wolne bhcg można wstępnie określić płeć dziecka ?[emoji848]
Pierwsze słyszę [emoji848] ...

Kiedyś słyszałam teorię, że jak na poczatku ciąży są duże przyrosty bety to bedzie dziewczynka ... ale jakby w moim przypadku zupełnie się to nie potwierdza [emoji2356]
 
Pierwsze słyszę [emoji848] ...

Kiedyś słyszałam teorię, że jak na poczatku ciąży są duże przyrosty bety to bedzie dziewczynka ... ale jakby w moim przypadku zupełnie się to nie potwierdza [emoji2356]
Hehe próbuję wywróżyć, ciężko doczekać do badań połówkowych gdzie będzie już widać płeć🙂P.s nie robiłam badań bety
 
reklama
Druga mama u nas z bliźniakami :) gratuluję. Mój syn fajnie zareagował ale ma 4 lata, w lipcu 5 więc nie sądzę żeby jeszcze do końca wiedział co to dla niego oznacza
Mój jak miał 4 lata to gadal, ze chce rodzeństwo. Teraz mu przeszło a jeszcze bardziej nie zadowolony bo chciał braci. No, ale niestety są dwie dziewczynki. A może to lepiej trochę spokojniej będzie:-) syn chodził i gadał do brzucha „ rośnijcie siusiaczki” i teraz zawiedziony. A Ty tez bliźniaki? Już wiadomo co tam rośnie :p
 
Do góry