reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

reklama
Mam tak samo. Powiedziałam póki co w pracy menadżerowi, bo ide niebawem na zwolnienie, żeby poprostu miał miesiąc na przekazanie moich obowiązków innej osobie. Ja jestem w trzeciej ciąży, ale dwie poprzednie straciłam, tez nikt o tym nie wie, może dlatego z mężem chcemy jak najdłużej zachować ciążę w tajemnicy. Ciezko mi uwierzyć, że narazie dziecko prawidlowo się rozwija. Ja dodatkowo obawiam się, że wszyscy (nieproszeni o to) będą ciągle coś radzić i zadawać pytania związane z ciążą i ja jako indywidualna osoba, zejdę na drugi plan. Interesować się będą tylko ciążą i tematami około ciążowymi. Ponadto po dwóch stratach, boje się mojej reakcji, jak usłyszę, że ktoś powie "No w końcu Wam się udało!" w odpowiedzi na informację o mojej ciąży.
Też jestem po dwóch stratach i rozumiem Twoje podejście. Przy pierwszej ciąży wiedzieli wszyscy, później wielka wściekłość gdy ktoś pytał mnie o ciąże. Wypowiadanie słów, ze temat mnie już nie dotyczy było nie do zniesienia. Przy drugiej ciąży od początku było dużo niewiadomych ciąża poczęta naturalnie a tu trojaki. Wtedy wiedzieli tylko rodzice ale poronienie przeżyli gorzej niż ja z mężem. Dlatego o tej dowiedzą się dopiero we wtorek, jak będę po prenatalnych 😁
 
Pytanie szczególnie do dziewczyn, które już mają dzieciaczki: czy warto się przywiązywać do płci z badań prenatalnych? Czy jeszcze sobie dać czas na zakupy? Mam na myśli badanie z I trymestru
Nie przywiazywalabym się zbyt mocno [emoji849] wszytsko się może zmienić ;)
 
Też jestem po dwóch stratach i rozumiem Twoje podejście. Przy pierwszej ciąży wiedzieli wszyscy, później wielka wściekłość gdy ktoś pytał mnie o ciąże. Wypowiadanie słów, ze temat mnie już nie dotyczy było nie do zniesienia. Przy drugiej ciąży od początku było dużo niewiadomych ciąża poczęta naturalnie a tu trojaki. Wtedy wiedzieli tylko rodzice ale poronienie przeżyli gorzej niż ja z mężem. Dlatego o tej dowiedzą się dopiero we wtorek, jak będę po prenatalnych 😁
Ja też we wtorek prenatalne :)
 
Cześć dziewczyny 🥰
Wczoraj miałam dobry dzień, zero wymiotów, mdłości tylko rano 😊 więc trochę wykorzystałam czas i wzięłam się za gotowanie. Dziś nie mogłam się dobudzić, a już jutro czeka mnie wizyta po 4 tygodniach 😬 im bliżej tym stres większy.
Czy któraś ma problem z suchością oka?
 
reklama
Do góry