reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

reklama
Dziewczyny, a czy któraś ma uczucie ciągłego zimna? Tzn. Bardziej chodzi mi o dreszcze. Ciepło w domu, a ja w kilku warstwach i dreszcze jakbym miała goraczkę, a temperatura 36.5 - 36.8. Nie mam tak cały czas, ale jednak towarzyszy mi takie uczucie przez pewną część dnia.
Oj mam to samo ciągle jest mi zimno. Temperatura podniesiona do 24 stopni prawie a ja i tak przyklejona wiecznie do koca [emoji4] najgorzej jest kiedy wyjdę na dwór, później rozgrzewam się ze 2 godziny [emoji3063]
 
Dziewczyny, a czy któraś ma uczucie ciągłego zimna? Tzn. Bardziej chodzi mi o dreszcze. Ciepło w domu, a ja w kilku warstwach i dreszcze jakbym miała goraczkę, a temperatura 36.5 - 36.8. Nie mam tak cały czas, ale jednak towarzyszy mi takie uczucie przez pewną część dnia.
Ja mam od owulacji stałą temperaturę 37,1. I raz mi jest zimno szczególnie gdy siedze(mam wrażenie jakby krew nie docierała do kończyn tylko skumulowała się w brzuchu) a raz jest mi duszno i gorąco i jak wyjdę na dwór to jest mi bardzo przyjemnie 🐧
@princess_88 ja mam czasami duszności bez kaszlu co prawda ale czuję jakby ciężko było mi nabrać powietrza więcej w płuca. Rozmawiałam o tym z moją doktorka ale jakoś nie skomentowała tego nadzwyczajnie. Mam też napuchnięte małżowiny nosowe i przez krzywa przegrodę czasem mam lekko utrudnione oddychanie
 
To uczucie chłodu czesto ( choc oczywiście nie zawsze) towarzyszy wysokiemu tsh i niedoczynności tarczycy dlatego na wszelki wypadek warto zgłosić ten objaw na wizycie kontrolnej. W ciąży czesto wiele rzeczy przebiega inaczej ale na ten objaw zwracała uwagę endokrynolog i ginekolog.
 
Haha o co tym teściom chodzi? Może przedłużenie rodu? 🤔😂 Mój identycznie - liczy na wnuka.

Dziewczyny głupia rzecz zauważyłam, ale teraz człowiek jakoś zwraca uwagę nawet na takie drobne zmiany. Zauważyłam, że za każdym razem gdy wydmuchije nos na chusteczce są ślady krwi. I w zasadzie trwa to od kilku tygodni. Nie są to krwotoki z nosa, tylko takie plamienia. Nie wiem czy jest to oznaką osłabienia? Czy brakuje mi jakichś witamin? Słyszałyście o czymś podobnym?
Ja mam dokładnie to samo. Plus 3 razy miałam już mały krwotok. Podobno w ciąży to jest częste, tak samo, że dziąsła krwawią. Ja zauważyłam, że mam dodatkowo sucho w nosie. Wczoraj kupiłam krople do nosa z oleju sezamowego na suchy nos, żeby nawilżyć. Mam nadzieję, że pomoże.
 
Hej. Ja od paru dni już mam spokój z bólem piersi, ale za to teraz swędzą..
Ciągnięcia w podbrzuszu też mam. Czestwo po lewej stronie..
Za to śpię dość dużo w ostatnich dniach. Dlatego mnie tu tak mało.
 
reklama
Dziewczyny, a czy któraś ma uczucie ciągłego zimna? Tzn. Bardziej chodzi mi o dreszcze. Ciepło w domu, a ja w kilku warstwach i dreszcze jakbym miała goraczkę, a temperatura 36.5 - 36.8. Nie mam tak cały czas, ale jednak towarzyszy mi takie uczucie przez pewną część dnia.
Ja też tak mam, ciągle mi zimno 8 ciężko się rozgrzac
A macie tak że w nocy jak leżycie na jednym boku to po jakimś czasie cierpię strasznie, przewracacie się się i po dłuższej chwili to samo? Ja to ostatnimi nocami mam wrażenie że się ciągle kręcę z boku na bok, płytki sen i głupie sny... Ciekawe kiedy to się zmieni :)
 
Do góry