reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

12 stycznia byłam na wizycie u gin, 12 lutego mam prenatalne. Myślicie, że w między czasie mam się jeszcze umówić na wizytę kontrolną? Jak często Wy chodzicie? :)
 
reklama
12 stycznia byłam na wizycie u gin, 12 lutego mam prenatalne. Myślicie, że w między czasie mam się jeszcze umówić na wizytę kontrolną? Jak często Wy chodzicie? :)
Moja ginekolog zaleciła mi zapisać się na prenatalne 3 tygodnie od ostatniej wizyty, a za kolejne trzy na zwykłą wizytę :)
Prenatalnych ona nie robi, więc u niej przerwę w wizytach będę miała 6 tygodniową.
No ale podsumowując wizyty akurat teraz wypadna co 3 tygodnie.
 
Ja byłam na wizycie 9.01 A następna wizyta prenatalne 8.02. Niewiem jak wytrzymam te 3 tygodnie jeszcze najchętniej to bym chodziła sprawdzać co u maleństwa co drugi dzień. Korci by pójść jeszcze w między czasie. Ale lekarz raczej wie co robi skoro tak ustawia terminy wizyty. [emoji16]
12 stycznia byłam na wizycie u gin, 12 lutego mam prenatalne. Myślicie, że w między czasie mam się jeszcze umówić na wizytę kontrolną? Jak często Wy chodzicie? :)
 
Mój też wychodzi. Wzięłam leki i idę w kimono póki dziecko śpi. Bo nie wiadomo o której Łaskawca wstanie, 6 może 8?😂
Ale nas tu dużo na sierpień😁
Ja wizyty miałam co ok.4 tyg. Na końcu częściej plus ktg. Chyba że coś się działo to wtedy do mojej do szpitala miałam jeździć.
 
Hej,

u mnie niedługo 12tc i jeszcze brzuszka nie widać, rano nadal płaski ale xa to wieczorem mam taki wzdęty że masakra 😊
Ja również używam od początku ciąży Palmers i akurat lubię ten zapach.
Co do pracy to będę pracować do końca, mam wysoką funkcję ale na szczęście w większości pracuję zdalnie.
Czekam za otwarciem grupy zamkniętej.
Życzę wszystkim miłego dnia ❤️
 
reklama
Ja w sumie nie mam żadnych zachcianek i częściej nie mam ochoty na żadne posiłki, czuję głód i wiem że muszę zjeść, ale jem obojętnie co byle nie czuć głodu. I o ile to że nie mam zachcianek mnie cieszy to chciałabym wiedzieć co chce zjeść po prostu 😂
Mi od kilku dni włączyły się ogorki kiszone nie ma posiłku bez ogórka 🙂 i rano musi być awokado i pomidor ale zawsze kochałam to połączenie a to zdrowe tłuszcze więc wcinam 🙂
 
Do góry