reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

reklama
Cześć dziewczyny ja tez mam termin na 20.08 raczej będzie wcześniej, niż później bo to ciąża bliźniacza. Dzisiaj kończę 13tc:-) Powiedzcie mi jak tam wasze pociechy zareagowały na rodzeństwo? Bo u nas synek tak różnie. Mam wrażenie, ze taki smutny się trochę zrobił jak ubranka zobaczył, ze kupujemy. pozdrawiam serdecznie:-)
U mnie synek też miał mieszane uczucia, zależy w jakim jest wieku🙂 u nas jak się siostra pojawiła to mały miał 5,5 roku i już sceny zazdrości nie było ale widać było że tak średnio podchodzi, trzeba wtedy poświęcać starszakowi dużo uwagi i uczulić na to rodzinę. Chłopaki to tak jakoś inaczej podchodzą hehe
 
Witam mam pytanie, 3 tyg temu miałam przeprowadzony zabieg łyżeczkowaniu. Przestała krwawić, wszystko było dobrze więc zdecydowałam się na wspolzycie, po dwóch dniach od współżycia wystąpiło krwawienie które utrzymuję się do teraz ( 2 dzień).
Mam problem z dostaniem się do mojej pani doktor. Proszę o radę czy to normalne, czy powinna się martwić i próbować sie szybciej dostać do innego lekarza?
Hej, współczuję zabiegu. Też miałam tego typu zabieg i nie powinno być żadnego krwawienia po współżyciu... Powinien to lekarz obejrzeć według mnie, może spróbuj innego lekarza złapać?
 
U mnie synek też miał mieszane uczucia, zależy w jakim jest wieku🙂 u nas jak się siostra pojawiła to mały miał 5,5 roku i już sceny zazdrości nie było ale widać było że tak średnio podchodzi, trzeba wtedy poświęcać starszakowi dużo uwagi i uczulić na to rodzinę. Chłopaki to tak jakoś inaczej podchodzą hehe
No synek będzie w podobnym wieku :-) i fakt tak dziwnie podchodzi do tematu sióstr. Zazdrosny już jest trochę a nawet nie ma ich na Świecie. Raczej mówię mu, ze dziewczynki będą płakać, jesc i robic kupę i ze on tez tak miał :p A potem podrosną i będzie z nich pociecha. Nie wiem czy dobrze robię, ale wole go nastawiać, ze teraz rodzice będą mieli mniej czasu, ale nadal kochamy go i napewno znajdziemy jakieś rozwiazania żeby nie był smutny. Zastanawiam się czy dobrze robie, czy nie lepiej idealizować trochę :p
 
Hej, współczuję zabiegu. Też miałam tego typu zabieg i nie powinno być żadnego krwawienia po współżyciu... Powinien to lekarz obejrzeć według mnie, może spróbuj innego lekarza złapać?
Udało mi się zdzwonić ze swoją panią doktor, powiedziała że to może być już miesiączka. Przez to ze miałam w szpitalu 2x6 tabletek arthrotecu, później zabieg a po zabiegu jeszcze 3 dni po 3 tabletki arthrotecu, jest to spora dawka przez co macica mogła mi się szybciej obkurczyć i miesiączka jest szybciej niż standardowo
Jeżeli krwawienie będzie dłużej niż Tydzien mam przyjść się jej pokazać.
 
Hej dziewczyny, ja co prawda jestem wrześniowa🙂 ale mam pytanie, kiedy poszłyście na badania prenatalne?
Ja mam na 11+5 i zaczynam się zastanawiać czy nie za wcześnie.
 
reklama
Do góry