reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

reklama
u mnie też już widać szczególnie na dole i w okolicach pępka najbardziej jest widoczny rano:)
ja co prawda dopiero końcówka 8 tygodnia, ale nie wiem czy to kwestia wzdęć, choć ostatnio trochę odpuściły, mam wrażenie, że mam trochę wypchnięty ten brzuch. Wcześniej był całkiem płaski, więc widać różnicę 😂 ja od wczoraj czuję znów rozciąganie, ale jak czuję kłucie tu czy tam to jestem jakaś taka spokojniejsza. Macie też tak, że boli Was kręgosłup w dolnej części? Później kość ogonowa i promieniuje aż do ud no i wiadomo, czasami w podbrzuszu zakłuje, czasami po lewej stronie.
 
Po tym leku waga spada? Ja zaczelam brac lewotyroksyny 50 mg w pazdzierniku ale w 4 tc zwiekszyla mi lekarka na 75 mg ( Tsh -3.45) w tym tygodniu bede znow miala badanie i mam nadzieje ze spadnie...
Jeśli masz nadwagę przez tarczycę to odpowiednia dawka powinna spowodować jej spadek, a przynajmniej jeśli zaczniesz dietę bądź ćwiczenia. A nie że 2 miesiące się katujesz a waga stoi lub wzrasta (pomijam oczywiście fakt bycia w ciąży).
Na chwilę przed ciążą dostałam euthyrox. Teraz mam dawkę zwiększona i myślę , że ona trzyma mi wagę. Ale fakt, że startuje ze słuszna waga, wymioty też są (może nie po 5-7 x na dzień, ale są, w sumie były, teraz to co 2-3 dni jak zwymiotuje to tyle). Ale w poprzedniej ciąży tylam od początku . Co miesiąc 2-3 kg a na koniec jeszcze więcej🤦
 
reklama
Do góry