reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

reklama
Dzień dobry! ☀️
Ja właśnie przed chwilą zamówiłam nawilżacz powietrza bo od kilku dni po wstaniu mam tak wysuszoną śluzówkę i leci lekko krew. Jutro odbiorę i będę testować.
Ojaaa, serio były gównoburze? Choć przy takiej ilości kobiet to nie ma się co dziwić 😂 Mam nadzieję, że tu zachowamy poziom i będziemy wyrozumiałe dla siebie 😊
Miłego dnia dziewczyny, u mnie słoneczko i od razu lepszy humor. Już się nie mogę doczekać wiosny i paradowania z brzuszkiem ❤️❤️❤️☀️☀️☀️
 
Zdecydowanie... cierpliwości to się nauczyłam już starając się o dzidziulka a trwało to u nas 9 lat [emoji33] była to niezła lekcja życia , jak sobie pomyślę to szanuję to,że wogole dałam radę ... kobiety to jednak są nie zniszczalne [emoji41]
U nas trwaly 2 lata i wydawało się wieczność także podziwiam za cierpliwość przy 9 😱 chyba już bym się poddała dawno
 
Czy Wy też macie problem z takim suchym nosem? Niby to katar niby nie, nie mogę przez to spać w nocy:( mam to w sumie od początku ciazy i wiem że to jest coś co może się pojawiać ale nie bardzo wiem już co z tym robić. Na początku pomagała woda morska, ale teraz zero efektu. Może macie jakieś sposoby, jeżeli ktorakolwiek z Was się z tym zmaga? Heeelp [emoji26]
Tak, ja mam ten problem. Od kilku dni jest lepiej. Kupiłam w aptece Nozoil- naturalny olejek sezamowy na suchy nos. Fajnie nawilża, sama woda morska niewiele pomaga.
 
Teraz kolejne badanie przede mną-ustalenie grupy krwi w centrum krwiodawstwa ( wyszło mi rh d inne czyli ani plus ani minus)...i babki były zdziwione ze nie mam skierowania bo w ciazy to koniecznie trzeba ustalić a koszt moze być od 100 do nawet ponad 500 zl... place i trochę się wkurzam bo to 700 za przeciciala antyfosfolupidowe , 400 za te pierwsze badania-toxo,hiv i te inne, 400 Pappa i usg, każda wizyta 150 zl i tak miesiąc po miesiącu a kasa leci...
To ciekawe jaka będzie Twoja grupa krwi 🤔daj znać jak będziesz znała 🙂
 
Hej hej😊 co do suchej śluzówki też mam ten problem zwłaszcza po nocy:( , mdłości nasilają się po południu i wieczorami już myślałam że będzie lepiej A narazie w sumie bez zmian:( dziś 10+4
Mam podobnie , dziś 10+3 i mdłości od południa do późnego wieczoru, ale lepiej tak niż jak miałam 24 na dobę. Co prawda teraz częściej mam odruch wymiotny 😖 , dziwne dźwięki wydaje i w duchu sobie mówię , były nie zwymiotować. Miejmy nadzieję , że faktycznie jesteśmy już bliżej tych łaskawych tygodni. 😌
 
Dzień dobry! Ja już po śniadaniu, od 1,5h leżę, pomimo tego, że wczoraj też się wyspałam, byłam caly czas zmęczona, nawet zaliczyłam drzemkę. Coś czuję, że dziś będzie podobnie. Nadrobiłam właśnie wasze posty.
Od początku ciąży, taka zmęczona się nie czułam jak przez ostatnie dni. Mogłabym caly czas spać, do tego wszystkiego prawie od początku stycznia doskwiera mi ból w okolicy kości ogonowej. Czytałam, że po przebytych urazach w przeszłości, na skutek działania hormonów rozluźniajacych więzadła, kość ogonowa daje o sobie znać, moja ginekolog to potwierdziła i mówiła, że jeśli ból z czasem nie minie i będzie się nasilał, trzeba będzie skorzystać z pomocy fizjoterapeuty.

Trzymam kciuki za wizytujacę dzisiaj✊
 
reklama
Dziewczyny, czy możecie polecić jakąś książkę typowo dla tatusiów? Coś co przybliży emocje i problemy w czasie ciazy, porodu i później połogu.

Mój partner jest bardzo zaangażowany w tę ciążę i mnie bardzo wspiera, ale prawda jest taka, że wie tylko to co ja mu powiem, z czym się zmagam, co mnie martwi... Z pewnoscią nie pomaga też to, że nie może mi towarzyszyć w wizytach i wysluchac zalecen lekarza. Mimo, że nigdy tego nie powie odnoszę czasem wrażenie, że myśli że tylko ja tak przeżywam, przesadnie o siebie dbam itp 😁
 
Do góry