reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

reklama
Cześć dziewczyny, u mnie też okropna noc. I w sumie wieczór. Ból głowy nie do zniesienia... Rano zasnęłam dopiero z mokrym ręcznikiem na głowie. Niestety ale paracetamol na mnie nie działa kompletnie [emoji853]
 
Swędzenie to dla mnie też coś nowego dzisiaj prawa to myślałam że mnie wykończy ani się podrapać ani nic 😂
Mnie też zazwyczaj prawa. Chociaż mówiłam że piersi mnie przestały boleć, to w nocy dały popalić, bo ból wrócił..
Także raz tak raz tak.. Nie nadążysz za objawami..
 
Dziewczyny, żegnam się z wami. Na wczorajszym USG nie było już akcji serca... Wg aplikacji to był 8+3, wg USG wiek był ten sam, więc serduszko musiało przestać bić dopiero co... Nie miałam żadnych plamień ani niepokojących objawów, więc tym bardziej szok. Czekam teraz na krwawienie, a jeżeli do przyszłego tygodnia nic się nie zacznie, idę na zabieg.
Ściskam was mocno i mam nadzieję, że już nie będzie takich smutnych wiadomości wśród was.
Trzymaj się, u mnie wtedy też tak było. Zero objawów nieszczęścia i też przeżyłam szok.
 
A tak poza tym, mam taką ochotę na maka ze chyba dzisiaj po wizycie sobie sprezentuje potrójnego makczikena .... [emoji85]
Ja też.... Uwielbiam [emoji3590]
Ale zjadłam już tyle razy w tym miesiącu że kolejny dopiero w lutym powinien przypaść [emoji2]
Dziwne, bo odrzuciło mnie od mięsa ale jakoś "kotlety" z maka mi nie przeszkadzają [emoji488][emoji489][emoji3590]
 
Dziewczyny musi być dobrze. Ja co kilka dni plamienia lekarz mówi że nie wiadomo skąd to. Już jak po nocy widzę plamienie to nie mam takich nerwów jak na początku. Co ma być to bedzie nie zmienimy nic. Trzeba uważać na siebie i robaczki pod serduszkiem. Ale nie zwariować bo to nie pomaga. [emoji8] trzymam kciuki za wszystkie które dziś zobaczą swoje kruszynki niech ich serduszka biją z wielką siłą i miłością do swoich mamuś [emoji8] miłego dnia [emoji3059]
 
reklama
Do góry