reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

reklama
Kurcze, ja mam prenatalne umówione na przyszły tydzień i wypada mi dokładnie 12+7. I mimo że wizytę klepalam w grudniu to jak się zorientowałam że może to jednak być za późno, to nie wchodziło w grę już przełożenie o tydzień wcześniejszy termin. Nie wiem, straszne oblężenie tych ciężarnych. Albo dobrego lekarza sobie wyczilam (oby). W każdym razie prenatalne pierwsze robią max do 13+6. A jak dziecko jest rozmiarowo ponad ten tydzień to nie wpakują go do tabelki że statystyka i wszystkiego tak dobrze ponoc nie porównają.. ehhhh..
No tak, chodzi o to, aby nie był większy niż 8,5 cm.
 
Czekajcie i się dowiecie . Jak wam tylko maluch pokaże :) ja tez liczę ze już za 1,5 tyg poznam płeć w poprzedniej ciąży miałam prenatalne 12+6 i było widać :) ta metoda nuba . Sama widziałam ze dziewucha lekarz potwierdził :) teraz idę do tego samego dr wiec no jakoś czuje „ ze się dowiem „
 
Kurcze dziewczyny. Zobaczymy bede ich " gwalcic" w szpitalu zobaczymy co powiedza. Ale wlasnie tego sie obawialam. Ze moze byc pozniej za pozno, a z tego co piszecie to zalezy od lekarza i bobasa.No kurczaki zobaczymy. Mam nadzieje ze w pon przysla list i tyle. A z ta plcia to tak jak piszecie. Ja bym chyba wolala sie dowiedziec na 100 prov pozniej niz jak lekarz mialby pozniej zmienic zdanie
 
Dziobo ile ma Twoja mala? I jak ja odstawilas??? Bo ja nie wiem jak tego mojego ssaka ode mnie odczepic.... Jak tak dalej pojdzie to bede miala noworodka i starsza przy cycku! Nie no zartuje, ale jakas splawic ja musze
Przede wszystkim stopniowo [emoji6] Dzienne karmienie odeszło gładko, bo proponowałam coś zamiast cyca [emoji846] Na dzienną drzemke planowałam akurat jakiś spacer więc w wózku czy samochodzie zasypiała bez problemu. Ciężko było z rezygnacja z cyca przed snem ale bujanie, śpiewanie i przytulanie i z czasem nauczyła się zasypiać [emoji846] Najtrudniej było z nocnym karmieniem. Przez tydzień były wrzaski i krzki (czasem po półtora godziny) ale warto było zacisnąć zęby bo po tygodniu córka zaczęła przesypiać całą noc, a w przypadku przebudzenia wystarcza pogłaskać czy przytulić (podawałam w nocy wodę i chyba uznała, że na wodę nie opłaca się budzić) [emoji6] Nie było łatwo! Najważniejsze aby jak się już podejmie decyzję to być wytrwały, bo najgorzej jak raz dajesz, raz nie dajesz, bo dziecko ma miszmasz w głowie...
 
reklama
Dziobo ile ma Twoja mala? I jak ja odstawilas??? Bo ja nie wiem jak tego mojego ssaka ode mnie odczepic.... Jak tak dalej pojdzie to bede miala noworodka i starsza przy cycku! Nie no zartuje, ale jakas splawic ja musze
A córka miała 16 miesięcy jak całkiem ją odstawiłam [emoji846] 11.02 skończy półtora roku [emoji6]
 
Do góry