reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

Dziewczyny jestem przerażona! Po sexie zaczęłam krwawić [emoji22] Co robić?!

Jedź na izbę przyjęć! Trzymam kciuki!
Jeśli chodzi o plamienia to ja od wtorku tydzień temu codziennie coś zauważam, czasem jest to bardziej różowy śluz, później więcej troszkę czerwonego w śluzie, potem brązowe. Już zaczynam mieć tego dość Cały czas biorę utrogestan :( We wtorek na usg wszystko było ok ale czy dalej jest...
 
reklama
Ale myślicie żeby czekać do rana czy lepiej odrazu jechać? Mam małe dziecko w domu i będę musiała kogoś do niej wezwać żeby móc pojechać teraz...
Ja bym sprawdziła czy wszystko jest w porządku od razu. Oby okazało się, że to tylko skutek większego ukrwienia "tam". Ale jeśli krwawienie nie ustaje..
 
Ale myślicie żeby czekać do rana czy lepiej odrazu jechać? Mam małe dziecko w domu i będę musiała kogoś do niej wezwać żeby móc pojechać teraz...
Wszystko zależy czy plamisz czy krwawisz jeśli to delikatne plamienie myślę że kilka godzin nic nie zmieni, ale jeśli to krwawienie pojechałabym od razu a nie możecie z mężem wziąć dziecka ze sobą wiem, że jest późno, ale to dość wyjątkowa sytuacja ty na IP, mąż z dzieckiem w aucie...no chyba, że sama z dzieckiem jesteś to rozumiem eh...
 
Ja bym pojechała na izbę, z plamieniem, krwawieniem nie ma żartów.. Chyba, że na prawdę nie masz kogo wezwać do dzieciatka... Chociażby po to żeby przepisali progesteron, a potem jakiś porządny lekarz, może to nic takiego, ale tak jak dziewczyny pisały lepiej dmuchać na zimne
 
Cześć sierpnioweczki [emoji4] Spac nie moge, to sobie tu weszłam do Was. U mnie dzis - bo juz północ mamy - 7t0d [emoji41]
 
Ostatnia edycja:
A u mnie pobudka by iść do pracy. [emoji24]

U mnie dziś 4+6 - w nocy najmłodszy wymioty :/ u mnie od rana ból jak na @. Ech :/ ciężki dzień się zapowiada. Postaram się zwolnić wcześniej do domu.
 
Dziewczyny chyba febra mi wychodzi :(
Czytałam kiedyś u mamy ginekolog, że jak już wcześniej miałam to nie jest w żaden sposób groźna tak ? Nie wiem jeszcze czy to nie popękane usta i podrażnione po prostu, posmarowałam pomadka ochronna i zobaczymy czy wyjdzie czy to jednak pęknięte usta i trzeba było nawilżyć
Ja mam często "zimno " na ustach. W każdej ciąży mi tez wychodziły i mowilam o tym swojej dr A ona nic mi na to konkretnego nie powiedziała. I dodam że dziewczynki zdrowe. Jednej tez wychodzi nieraz to zimno A drugiej poki co nie. Ale znam przypadek ze dziewczyna w ciąży po którymś tam więcej tygodniu ciąży niz my jesteśmy miala zimno i po porodzie musiala iść gdzies na kontrole z dzieckiem. Ale gdzie to nie wiem i nie wiem też czy zimno jej wyszlo pierwszy raz czy juz kiedys miala
 
Dobry, wczoraj nie mialam czasu na BB, bo Natanielowi ida ostatnie zębole i dawal nam ostro czadu, dzien jako taki, ale wieczor to byl horror, zaaplikowanie czopka trwalo wiecznosc, we dwoch nie moglismy dac rady, masakra. Ja mam nadal mdlosci, juz od rana mnie mecza, jutro jade zbadac tsh, bo lubi mi w ciazy lekko urosnac i czuje, ze i tym razem tak bedzie i znow bede przyjmowac leki.
Dziewczyny, jaka macie cere? Mnie tak wysypalo pryszczami, ze mam dosc, mam je wszedzie, broda, nos, plecy, ramiona i biust, gdzie ja nigdy nie mialam jakichs problemow z cera, w ciazy z synkiem tez mnie wysypalo, ale kolo 12 tygodnia cera zrobila sie ladna.
 
Ja mam często "zimno " na ustach. W każdej ciąży mi tez wychodziły i mowilam o tym swojej dr A ona nic mi na to konkretnego nie powiedziała. I dodam że dziewczynki zdrowe. Jednej tez wychodzi nieraz to zimno A drugiej poki co nie. Ale znam przypadek ze dziewczyna w ciąży po którymś tam więcej tygodniu ciąży niz my jesteśmy miala zimno i po porodzie musiala iść gdzies na kontrole z dzieckiem. Ale gdzie to nie wiem i nie wiem też czy zimno jej wyszlo pierwszy raz czy juz kiedys miala
Mi lekarka mowila jak dostalam zimno na ustach z synkiem, ze mam jej powiedziec, czy to moje pierwsze, mowie, ze nie i odp, ze nia mam co sie martwic, ale u kobiet, ktore nigdy nie mialy opryszczy a dostaly ja pierwszy raz w ciazy to moga czuc sie zagrozone, dziecko moze miec problemy ze sluchem po porodzie.
 
reklama
Ja także w poprzedniej ciąży miałam "zimne". lekarka tak samo mi tłumaczyła, jesli to nie jest pierwszy raz w życiu, kiedy mamy opryszczkę, to moge być spokojna :)
 
Do góry