reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

Jeśli lekarz kieruje sie nowymi zaleceniami to do 8 tygodnia nie powinien używać usg dopplera czyli sluchac serduszka. Były badania, ze podwyzszona energia tego badania może powodować uszkodzenia plodu (badania nie na ludzkich zarodkach, ale troche na zasadzie jak niepotrzebne to, to lepiej nie próbować)
Co lekarz to opinia :)
 
reklama
Bry, wczoraj czasu na bb nie mialam, chonike ubieralismy, sprzatalismy. Mdli mnie nadal, czuje sie jak w porzednich ciazach, ale moge jesc na szczescie, jestem na etapie odstawiania mojego dwulatka od piersi, oj placzu co niemiara, ale zaczyna lapac o co chodzi, na jedno spanie dostaje a na drugie juz nie.
 
Witam nowe dziewczyny[emoji3] normalnie dziewczyny nie nadążam za wami [emoji6] u mnie kreseczka na teście nadal blada [emoji23] okresu brak, ale jakoś się go już nie spodziewam [emoji13] po tylu testach [emoji23][emoji23][emoji23]

Star to ty pewnie masz podobny termin do mnie, ja mam na 25 sierpień. A @ mialam mieć wczoraj. Ja tak na samą końcóweczkę sierpnia się łapię [emoji3]
Powoli zaczynaja mi dokuczać rózne zapachy, szczególnie w komunikacji [emoji1787]
Mi wychodzi na 22 sierpnia, smierdzi mi mieso, strasznie.
 
mi mięso śmierdziało w pierwszej ciąży, w ogóle lodówki nie mogłam otworzyć, a teraz mogę jeść kabanosy codziennie :)
Jednak apetyt mam dożo mniejszy niż zazwyczaj.
 
mi mięso śmierdziało w pierwszej ciąży, w ogóle lodówki nie mogłam otworzyć, a teraz mogę jeść kabanosy codziennie :)
Jednak apetyt mam dożo mniejszy niż zazwyczaj.
Mi w pierwszej straconej ciazy smierdzialo mieso, w ciazy z synkiem mniej, ale w tej czy gotowane czy pieczone to ciezko zjesc :) dzis nagotowalam gar kalafiorowej, pycha!!!
 
Bry, wczoraj czasu na bb nie mialam, chonike ubieralismy, sprzatalismy. Mdli mnie nadal, czuje sie jak w porzednich ciazach, ale moge jesc na szczescie, jestem na etapie odstawiania mojego dwulatka od piersi, oj placzu co niemiara, ale zaczyna lapac o co chodzi, na jedno spanie dostaje a na drugie juz nie.
Odstawiasz ze względu na ciążę czy i tak planowałaś? Używałaś smoczka, jak usypiasz bez cycka? [emoji3526]
 
Witam dziewczyny,
Ja właśnie wskoczyłam w 7 tydzień (6tyg i 1 dzień) i wszystkie objawy bardzo się nasilily. Dziś miałam nieprzespaną noc bo cały czas bolał mnie żołądek i było mi niedobrze... trzyma mnie do tej pory. Ale apetyt mimo tego mam spory. Całe szczęście, na razie nie wymiotuję...
Jutro idę do lekarza, jestem ciekawa co zobaczę na usg. 10 dni temu był widoczny pęcherzyk ciążowy 5mm.
Pozdrawiam
 
Odstawiasz ze względu na ciążę czy i tak planowałaś? Używałaś smoczka, jak usypiasz bez cycka? [emoji3526]
Odstawiam, poniewaz jak pojade rodzic to Tomek sobie moze nie poradzic z uspieniem Nataniela. Ciaza nie ma z tym nic wspolnego, Nataniel odrzucil smoczek jak mial z dwa miesiace :) usypiam tak, ze najpierw tak wymeczam malego, ze potyka sie o wlasne nogi i poklada sie ze zmeczenia i nastepnie wlaczam kolysanke,ktora zna i lubi po cichu i szmeram go po glowce, ciumkam paluszki, raczki, glaszcze, odwracam jego uwage od piersi, bo walczy, niestety placze juz na pol zaspany, ale w koncu zasypia.
 
Witam dziewczyny,
Ja właśnie wskoczyłam w 7 tydzień (6tyg i 1 dzień) i wszystkie objawy bardzo się nasilily. Dziś miałam nieprzespaną noc bo cały czas bolał mnie żołądek i było mi niedobrze... trzyma mnie do tej pory. Ale apetyt mimo tego mam spory. Całe szczęście, na razie nie wymiotuję...
Jutro idę do lekarza, jestem ciekawa co zobaczę na usg. 10 dni temu był widoczny pęcherzyk ciążowy 5mm.
Pozdrawiam
O wlasnie mnie tez boli zaladek, zwlaszcza w nocy (nie wiem czemu)
 
reklama
a powiedźcie dziewczyny jak Wasza cera? Skóra? Ja mam krostki na twarzy, dokładnie na brodzie, ale mam straszny problem ze skórą, szczególnie na dłoniach zaczęła mi pękać, aż do krwi. Cała jestem tak przesuszona, że aż biała. Choć codziennie się balsamuje, a ręce kremuje kilkanaście razy.


Luxuorius- ja karmiłam swoją córeczkę 2 lata i 2 miesiące :) chciałabym tego bąbelka też karmić :)
 
Do góry