reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

reklama
Ja jeszcze nie miałam, ale u nas 32tc dopiero więc sadze, że to badanie dopiero przed nami. I oczywiście licze ze normalnie próbkę pobierze lekarz.
No ja 36, w 37 mam lekarza i wtedy mi pobierze. Dziewczyny, wstałam dzisiaj a brzuch nisko... Bardzo nisko.... Dzisiaj ktg. Weźmiemy chyba walizkę na wszelki wypadek. W nocy dużo skurczy. Obawiam się, że to już zaraz. Kurcze donoszona dopiero za tydzień. Ciekawe czy jak wyjdą skurcze to będą mi hamować przez tydzień czy już dadzą rodzić.
 
No ja 36, w 37 mam lekarza i wtedy mi pobierze. Dziewczyny, wstałam dzisiaj a brzuch nisko... Bardzo nisko.... Dzisiaj ktg. Weźmiemy chyba walizkę na wszelki wypadek. W nocy dużo skurczy. Obawiam się, że to już zaraz. Kurcze donoszona dopiero za tydzień. Ciekawe czy jak wyjdą skurcze to będą mi hamować przez tydzień czy już dadzą rodzić.

Jeśli wyjdą regularne skurcze, to myśle ze nie beda hamować. Chyba juz nie bedzie sensu. Powodzenia na ktg. Oby jednak te skurcze to tylko te ćwiczebne.
 
Jeśli wyjdą regularne skurcze, to myśle ze nie beda hamować. Chyba juz nie bedzie sensu. Powodzenia na ktg. Oby jednak te skurcze to tylko te ćwiczebne.
Jeśli malutka sobie poradzi to wolałabym urodzić. Jestem wykończona bolesnymi skurczami non stop. Czasem mam regularnie co 15 minut na przykład i zanikają, czasem robią się co 10 i zanikają... Dzisiaj w nocy to już myślałam czy jechać czy nie. Nie mialam już nawet siły liczyć, bo znowu od 24 do 6 nie spałam, bo wtedy były regularne. Mam czekać aż będą co 7 minut i wtedy jechać. Do tego jeszcze nie doczekałam. Myślałam tylko, że położyłam olej na włosy na noc i bym pojechał a na porodówkę z takim tłustym warkoczem :D
 
Ja jechałam w poprzedniej ciąży na IP jak miałam skurcze co 5 min a i tak rozwarcie na 1 cm było... po całej nocy na oddziale dopiero miałam 4 cm nad ranem.
 
reklama
Miałyście robione już badanie na GBS? Same pobierałyście próbki czy robiła to położna?
Ja miałam robione przez moją ginekolog na ostatniej wizycie to był 35+2 o ile dobrze pamiętam.

A co do jechania do szpitala, sama chcę możliwie jak najdłużej siedzieć w domu. Zawsze to lepiej, niż na IP. Ale jak wyjdzie w praktyce zobaczymy.
 
Do góry