reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

reklama
Witam wszystkie sierpniowe mamy... dwie kreski zobaczyłam 11 grudnia w pierwszy dzień spodziewanej miesiączki. Od 27.12. wiem że oprócz zarodeczka i bijącego serduszka w mojej macicy jest tez 2 cm krwiak.... to moja pierwsza ciąża i jestem przerażona....

A jakie dostałas zalecenia? Lezenie? Duphaston? Mysle ze bedzie dobrze, powolutku się wchłonie.
 
Gratulacje dla nowych mamuś :)

Moja mamcia też do mnie mówi nie jedz tyle bo będziesz gruba. Hehehe no ale jak niektórzy tyja po 30kg to dużo. Moja mama w obu ciazach do 13kg więc myślę że będzie podobnie. U mnie nic nie widać płasko narazie ale jak gadam z koleżankami po ciąży to mówią że w pierwszej to nawet w 4/5 miesiącu widać brzuch tak samo było u mojej szwagierki a w drugiej ciąży jak już wsio rozciagniete to w 3 miesiąci brzuchol się pojawią :) dlatego ja też myślę że jeszcze trochę poczekam na brzuszek :)
 
Ja w pierwszej ciąży przytyłam bardzo dużo, bo ponad 25kg [emoji85] ale jadłam wtedy wszystko co popadnie i nie robiłam nic. Teraz prowadzę zupełnie inny tryb życia. Dużo ćwiczyłam i jeśli wszystko będzie ok to dalej będę ćwiczyć. Zobaczymy czy tym razem nie zgubią mnie ciążowe zachcianki [emoji6]
 
Ja przytylam 9 kg w ciazy z synkiem, ogolnie to 5 kg, ale 4 nadrobilam w Swieta, siedzialam i jadlam, ale ja pierwsze 4 miesiace malo jadlam, cukier mi skakal i musialam sie pilnowac, no i ja startowalam z 99 kg jak zaszlam
 
Witajcie [emoji7] wczoraj miałam wizytę [emoji7] serduszko bije pięknie 170, dziecko ma 2,5 cm [emoji7] następna wizyta to już prenatalne [emoji7] a to mój skarb, [emoji8]
IMG_20181229_151503.jpeg
 
Witajcie [emoji7] wczoraj miałam wizytę [emoji7] serduszko bije pięknie 170, dziecko ma 2,5 cm [emoji7] następna wizyta to już prenatalne [emoji7] a to mój skarb, [emoji8]Zobacz załącznik 928914

Piękny maluszek [emoji7][emoji7][emoji7] jak się ślicznie ułożył! [emoji7][emoji7][emoji7] może ja nie ekspert, ale z nuba to wyglada jak chłopiec [emoji7][emoji7][emoji7][emoji7]
Aj, nie mogę się doczekać kiedy ja podejrzę swojego [emoji7][emoji173]️
 
reklama
Haj laski, co porabiacie w sobotni deszczowy dzionek? Ja od rana gary, dzis robie kluski szare z kapustka do wybory boczek lub kielbaska z cebulka a na jutro zaszykowalam juz wszystko na kotlety mielone (o dziwo az tak mi mieso juz nie smierdzi), zrobilam pranie, Nataniela ciuszki musialam wyprac, jutro prasowanie. Chlop dzis na nocke, takze samotny wieczor mnie czeka, ale coz pracowac trzeba.
U mnie standardowo sprzątanie, obiad później może jakiś spacer :) i rano byłam na badaniach tarczycowych u mnie w laboratorium "Diagnostyka" jest taki paradoks, że jak chce zrobić TSH i FT4 to płacę 50 zł, a jak zrobię TSH, FT3 i FT4 to płacę 35 zł ale zamierzam się przenieść do laboratorium w szpitalu bo u mnie w Diagnostyce ceny z kosmosu, lubię ją za to, że wyniki mają online, ale to na tyle tak naprawdę, za betę płaciłam 35 zł więc też sporo, ogólne też mają drogie więc przy badaniach raz na jakiś czas można przepłacać, ale jak w ciąży są co chwilę jakieś to po co ;) a ten odbiór osobisty już jakoś przeżyje ;)
 
Do góry