reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
@oliwiapatrycja jak wizyta? Dziewczyny czekamy na wieści

Ja też już po wizycie cytologia, morfologia i mocz wyniki bardzo dobre. Ciśnienie mam dobre narazie 121/74. Waga taka sama nic nie przybyło nic mniej,stoi w miejscu taka jak przed ciążą aż lekarka nie dowierzała i musiałam być dwa razy ważona mam zalecone witaminki mama dha, żelazo jedną tabletkę zapobiegawczo i witaminę C chyba żeby lepiej żelazo się wchłanialo przez chwilę słyszalam tętno dzidzi, usg nie było :-)
 
Hej Dziewczyny,
Bardzo współczuję tym , które przeżywają stratę maleństwa.
Bardzo gratuluję tym , które odetchnęły, są po badaniu i słyszała swoje skarby .
5 lutego mam badanie. Zaczął mi się 11tydzień . 11 tydzień niepokoju i strachu, przeplatanego radością.
skąd ten strach i niepokój? ja po tym badaniu już odpuszczam sobie czarne myśli, które do tej pory mi przychodziły do głowy
 
Ostatnio mało pisałam, bo przed pracą brak czasu, po pracy brak sił i tak w kółko.

Ja wczoraj byłam oddać mocz i krew do tych wszystkich badań, w piątek na wizycie u ginekologa będą wyniki i założy mi w końcu kartę ciąży [emoji16][emoji28] lepiej późno niż wcale.

Cieszę się z następnych udanych wizyt i oczywiście wyrazy współczucia dla tych, które straciły swoje maleństwa, dużo siły dla Was i trzymam za Was kciuki.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Hej Dziewczyny,
Bardzo współczuję tym , które przeżywają stratę maleństwa.
Bardzo gratuluję tym , które odetchnęły, są po badaniu i słyszała swoje skarby .
5 lutego mam badanie. Zaczął mi się 11tydzień . 11 tydzień niepokoju i strachu, przeplatanego radością.



To już prawie chwilka i będziesz na badaniu, zleci szybciutko. Nie ma co się stresować, wszystko będzie dobrze :) wiem, że łatwo mówić, bo ja już w końcu po wizycie, ale tez się bardzo stresowałam, a jednak nie było po co, bo wszystko wyszło dobrze [emoji16]


oar8flw1mdp5ujvp.png
 
Dziękuję Dziewczyny za słowa otuchy..

Gratuluję udanych wizyt, ruszających się maluszków.:) Bardzo się cieszę że tyle radosnych wieści na forum.
 
reklama
Nie wszystkie, dementuje plotki ;) mam jutro wizytę i nie zasnę za nic... Świruje okrutnie, a maz taki zmęczony że padł od razu i jeszcze chrapie głośno więc ani nie pozwoli zasnąć ani mnie nie ogarnie, eh. Przynajmniej psa wyglaskam za wszystkie czasy :)

p19ugox1xy9dlkqw.png
 
Do góry