reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Emikaa dzięki.No tak muszę zrobić bo nie mam innego wyjścia.Szkoda że koniec urlopu z mężem taki będzie bez dobrych wieści.Najgorzej że mogą zadzwonić w poniedziałek jak będę jechać autem po Emi do szkoły.A mąż już będzie w pracy.Mam nadzieję tylko że wszystko jest ok z wynikami.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@marii19 gratuluję wizyty :)
@anntryb nie wiem jakie są dolne granice ale górne to ma czczo do 92, po 1h do 180 i po 2h do 150.
Śliczne dzieciaczki :) każdy strój bardzo fajny ;)
My po notariuszu. Nie było tak źle, chociaż mały trochę łobuzował :p no ale oficjalnie mieszkanie jest nasze :D jeszcze tylko troche latania po urzędach i będzie spokój. Także szykujcie się na paraperówkę :D
 
@Adeline89 tak bardzo mi przykro :'-( , zycze duzo sily kochana Tobie i Twoim bliskim...

Gratki udanych wizyt!!

Witaj Joanna :-)

Kciuki za kolejne wizyty!!!

U nas ok, ost to nawet nie czuje sie jak w ciazy :-/ , jedyny objaw to rosnacy brzuszek ;-) . Po 1,5 tyg dodzwonilam sie do diabetologa, 14marca wizyta i picie glukozy:-/ .

...jeszcze zostalo mi do nadrobienia 20str, ale znajac zycie nie nadrobie dzis tego, a jutro znow bedzie duzo wiecej do nadrabiana :p . Pozdrowionka :-*
 
@marii19 to super, że wizyta udana :) któraś z dziewczyn pytała o tort zamowilam gotowy w 'telegrafie'. Zawsze piekłem sama ale teraz w ogóle mi nie podchodzi słodkie i nawet ciast nie chce mi się robić a co dopiero tort ;-)

p19udqk3ohjsffpu.png
 
Boże spraw żeby mi sie tak bardzo chciało jak mi sie nie chce....:/ słońce przybywaj , dodaj mi energii bo odpływam, juz brzydzę sie swoim nieróbstwem :):)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Hehehe tak samo mam [emoji23][emoji23][emoji23] wzięłam nawet dziś wolne, bo tragicznie się czuje. Od dwóch dni w domu siedzę. I nic. Nic, ale to kompletnie mi się nie chce. Słoneczka dziś nie ma i zimno, ale kwiatki mi juz spore wyszły. Oby nie zmarzły. Jak narazie posprzątałam łazienki i sypialnie na górze. Teraz środek. A potem jeszcze dół i kolejne łazienki... jak mi się nie chce. Muszę jeszcze lodówki umyć. Jedna w domu. Druga w garażu.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry, udało mi sie Was nadrobic od wczoraj.

@Adeline89 nie mogę uwierzyć jakie to niesprawiedliwe! kochana trzymajcie się tam, bardzo mi przykro że Jagódka odeszla :-( :(
Liczyłam a wręcz cieplutko myślałam żeby jednak wszystko się dobrze skończyło. Duzo siły, tulam Cie mocno.

Gratuluje kolejnych dobrych wizyt.

My wczoraj się troszkę odstresowalismy, pojechaliśmy po marketach, kupiliśmy kable pod elektrykę i skoczylismy do Maka! Tak strasznie juz od dłuższego czasu za mna burgery chodziły ze dałam sie ponieść fali ha ha ha omomomm :)

A dzis wpadłam do mojego ukochanego lumpa i obkupilam maleństwo mimo ze ostatnio nie miałam na to ochoty. Za kilka groszy wpadlo kilka cudnych drobiazgów :)
Widze ze nie tylko mnie w ostatnim tygodniu wybrzuszylo... Juz czuje się ciężko a co dopiero bedzie pozniej ha ha ha tako żarcik

Dzisiaj cos moje dzieciątko ma mnie w nochalu... Ehh mam nadzieję ze mimo to wszystko jest oki...
 
reklama
Do góry