reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Tymon 4,5 roku, a Witek 14 miesięcy.

Ag.ta, wszystkiego naj naj dla męża :blink: Które to urodziny? Tort sama robiłaś? Oj zjadłabym taki szwarcwaldzki:rolleyes2:
A, doczytałam. 31. O mamo... Jaki młody :blink: Mnie się nie chce wierzyć, że ja już taka stara i takiego starego męża mam... A przecież dalej w duszy taka młodość...:sorry2:


Nie słuchaj gadania,bo się dodatkowo niepotrzebnie zestresujesz. Jak mnie się szyjka skracała i niestety rozszerzała w 6. miesiącu to z kolei absolutnie nic nie czułam :-p. Moja gin an standardowej wizycie mnie poinformowała i do szpitala wysłała. Nie każde objawy to samo oznaczają. Równie dobrze to może być po prostu nic, zwykłe kłucie, bo się tam coś naciąga, kichnęłaś, kaszlnęłaś, coś poderwałaś. Obserwuj i czekaj.

Truskaweczka, niech moc będzie z Tobą u notariusza!!

Jejuuuu, miałam sobie w spokoju powtórkę Barw Szczęścia obejrzeć, bo wczoraj dzieciory nie dały. A tu taka wichura cały czas, że nawet tv normalnie nie działa, cały czas się sygnał rwie i wiesza. Nic człowiek z życia nie ma...:wściekła/y:

Przyszły dzisiaj ciuszki kupione przedwczoraj. Co prawda głównie dla Witka, ale i małe co nieco dla Maleństwa, ale wrzucam do wyprawki co przyszło, jestem zachwycona wzorkami :laugh2:

A tu mój mały niezadowolony wilk ze środowego balu przebierańców w żłobku:
Zobacz załącznik 796619
Zobacz załącznik 796620

Mój zawsze uwielbiał być zwierzątkami.
2c2dfb45bf6649e9e4fb0c68a014d29e.jpg
87b41c93e906c176628bf91e993da790.jpg

Na pierwszym tygrys. Na drugim lew. Potem Bob budowniczy. A niedawno to juz takie miny strzelali i kostiumy ala przebieranki nie były niepotrzebne do zabawy.
de543c971193717772f54d3f21827d96.jpg

Nie obchodzimy karnawału, ale Halloween. W ostatnie chciał być Mario. Nie cierpi superheros [emoji23][emoji23][emoji23]
cb98d5b2ed9b5a6c16c39a9eca84e56b.jpg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@marii19 a co Ci przepisali i w jakiej dawce? Pewnie Dopegyt. Musisz mierzyć regularnie w domku to ciśnienie, bo jak nie masz skoków to się organizm przyzwyczaja do zwyżki. Ja w I ciąży zaczynałam od 1 tabletki a kończyłam 3x2!

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wow mam wyniki, szczerze mówiąc myślałam, że będzie gorzej, przed badaniem babeczka pobrała mi krew i poglądowo sprawdziła glukometrem, na czczo było 102mg !
Z wyników laboratoryjnych na czczo 78mg/ po 1h 155mg/ po 2h 152mg
Jak myślicie jest ok? Ostatni przedział na granicy normy? ale ogólnie szok jaka różnica w porównaniu z glukometrem...
Ważne że tydzień mojej dietki przyniósł rezultaty bo ostatnio miałam 101mg z krwi na czczo :)

O to masz podobne do moich wyniki, bo ja miałam po 1h 140 a po 2 h 141. I jest ok :) a na glukometrze mi wychodziło po 1 h 209!!!!!!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Rany zaserwowałam dzieciom naleśniki z mąki razowej. Bałam się że nie będą jadły. Wciągały jak ta lala, ja też. Nie miałam pojęcia że takie syte są, 2 i koniec.

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry