reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Dziwić dziewczyny!
@kemyt, śmiało dołączaj!

Jadę tym cholerny pociągiem.. Pisałam już, że nie lubię pociągów? Wolę wygodnie wozić dupę autem.. [emoji14] Kaloryfery są tu rozregulowane.. Chyba że 100 stopni jest.. Ludzi ful.. Masakra..
A do tego tak bardzo boję się o dzidzię po wczorajszej informacji od Adeline..
Widziałam wczoraj kruszynkę, najpierw spał, potem zaczął się gramolić.. Ale głowa i tak pełna myśli.. Na szczęście umówiłam się za półtorej tygodnia, żeby sprawdzić czy po podróży jest wszystko okej.
Miłego dnia!

 
Na Lindleya/Starynkiewicza są podobno 3sale i też potrafi być tłok. Ja na bank tu nie chcę, bo na ortopedii przeżyłam koszmar za pierwszym razem i gdyby nie interwencja mamy to pewnie moja trauma do szpitali była by jeszcze wieksza. Mimo fachowców pielegniarki były koszmarne. Salowe mialy wiecej empatii niż one. I wiem, że oddział nie ten sam to jednak uraz do miejsca został skuteczny.

Rozumiem, sama mam uraz do Inflanckiej a jest tam całkiem ok.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hellol Szczecinianko :p mam termin tydzień przed Tobą, gdzie rodziłaś dzieciaczki ?
Siedzę już na glukozie i modlę się żeby nie zwymiotować tego obrzydliwego cukru pudru :p

Rodziłam w Zdrojach. Teraz tez zamierzam. Mój lekarz prowadzący tam pracuje i nawet innego szpitala nie brałam pod uwagę. Wiem, ze opinie bywają różne bo dużo kobiet etc. Ja rodząc dwa razy do niczego nie mogę się przyczepić. Personel pomocny, warunki po remoncie super. Także ja sobie chwale.
Powodzenia na glukozie. Ja w pierwszej ciąży miałam cukrzyce. Teraz na początku lekarz zalecił mi zrobienie i bylo ok. Lecz będę miała po 20 tygodniu jeszcze raz bo jak stwierdził jestem podwyższonego ryzyka.
A Ty gdzie chcesz rodzic?
 
Rodziłam w Zdrojach. Teraz tez zamierzam. Mój lekarz prowadzący tam pracuje i nawet innego szpitala nie brałam pod uwagę. Wiem, ze opinie bywają różne bo dużo kobiet etc. Ja rodząc dwa razy do niczego nie mogę się przyczepić. Personel pomocny, warunki po remoncie super. Także ja sobie chwale.
Powodzenia na glukozie. Ja w pierwszej ciąży miałam cukrzyce. Teraz na początku lekarz zalecił mi zrobienie i bylo ok. Lecz będę miała po 20 tygodniu jeszcze raz bo jak stwierdził jestem podwyższonego ryzyka.
A Ty gdzie chcesz rodzic?
Chyba Pomorzany bo mam najbliżej :)
 
Jezuuu czekam pod gabinetem i aż mi niedobrze z nerwów! ;)

@Emikaaa no tak właśnie mi się wydawało że kiedyś pisałaś że masz ze mną aż jak potem napisałaś że w czwartek to zadzw do przychodni zapytac kiedy ja mam bo nie byłam pewna ;)



p19uflw1jarcljhd.png
 
reklama
Jezuuu czekam pod gabinetem i aż mi niedobrze z nerwów! ;)

@Emikaaa no tak właśnie mi się wydawało że kiedyś pisałaś że masz ze mną aż jak potem napisałaś że w czwartek to zadzw do przychodni zapytac kiedy ja mam bo nie byłam pewna ;)



p19uflw1jarcljhd.png
Marii spokojnie na pewno wszystko będzie dobrze nie stresuj się na zapas ,wiem że łatwo jest powiedzieć ja też przed każdą wizytą się stresuje [emoji2]trzymam kciuki za same dobre wieści [emoji2]
 
Do góry