reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Mój też i bardzo to sobie dobrze wspominam. Zwłaszcza jak kazali mi się przestać śmiać bo krzywo natną. Ale weź tu przestań jak pan anestezjolog sypie żartami jak jakiś komik. Wszyscy obstawiają ile malec będzie ważył i czy na usg się nie pomylili z płcią [emoji23][emoji23][emoji23]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
U nas mogl przeciac pepowine co prawda juz przecieta ale dluzsza zostawili i mogl "dociac" a potem jak malego sprawdzili to mnie tam zszywali a on trzymal dzidzie przy mnie [emoji7]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@kotomiś Niestety ani Mama wie, ani Familie nie będzie w Białymstoku.. :( Ale jak spodobają mi się warsztaty z Mamo to ja to planuje pójść drugi raz, ale tak bliżej porodu ;)
Szukałam jeszcze jakichś ale marnie mi poszło. Wiekszosc w Warszawie, a nie będę specjalnie po to tam jechać. ;)

 
Co do porodu, to będę walczyć rękoma o nogami, żeby dali mi maleństwo od razu po porodzie. Uruchomię znajomości chyba, żeby mieć tą pewność ;P Jakoś bardzo mi na tym zależy..

 
Aga, przy porodzie naturalnym jak z Dzieckiem i z Tobą będzie wszystko ok, to pewnie dostaniesz. Chyba już nawet w Polsce nie zabierają dziecka od matki "bo tak"...
 
Nam polecili blachodachówke żeby nie obciążać juz tych starych wiezb itp, bo ceramika ciezsza. Dużo ludzi teraz blachę robi. Tyle ze jak ma się poddasze to niby bardziej słychać deszcz jak wali. My na dole będziemy mieszkać 160m jakos a kiedys syn sobie gore zrobi. Takze nawet tam ocieplać góry nie będziemy
Ja mam dom kryty blacha. I to jeszcze trapezowa bo to był dach robiony ok. 2002r. I nie mamy stropu tylko ocieplenie wata i faktycznie słychać deszcz na poddaszu ale to jest kwestia przyzwyczajenia. Dwie silniejsze ulewy i nie zwracasz na to uwagi ;-) kuzynka teraz budowali dom i tez ma blachodachowke i wygląda pięknie. Dla mnie nie ma różnicy między blacha a dachówka w wyglądzie. Tylko cena inna.

p19udqk3ohjsffpu.png
 
reklama
Dobra wracam dalej Was nadrabiać.
Dziewczyny piszecie że amniopunkcja nawet drugi raz niesie minimalne ryzyko.A ja nie jestem tego tak pewna jak Wy że podczas drugiej amnio nie wzrasta ryzyko poronienia.To jednak wkłucie w worek płodowy i to po raz drugi w krótkim czasie a jak się rana nie zagoi i wody będą się sączyć.Już nie mówiąc o zakażeniu bakteryjnym.W końcu po to mamy czop w szyjce macicy by nas chronił od tego.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry