reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Hmm chyba wszystkie bombeczki No na ramiączkach odcinane pod biustem bedą ok wyglądały z brzuszkiem :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
1487616053-aaaaaa.jpeg


Ja taka właśnie szyję tylko będę miała puszczona pod cyckami :-)

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Byłam właśnie u endokrynologa, w końcu TSH unormowane! :D A Pani doktor powiedziała, że pięknie wyglądam w ciąży hihi ;D

Odebrałam też resztę wyników, krew i mocz super, ale glukoza na czczo wyszła mi 66 (norma w laboratorium 70-99). Endokrynolog powiedziała, że trochę za niska, ale raczej krzywej cukrowej by jeszcze nie robiła. Zobaczymy co jutro powie ginekolog.. Miała któraś z Was wynik później normy?

Ja mam na czczo 52..

Napisane na LG-K220 w aplikacji Forum BabyBoom
 
JustynaWM biedny dzieciaczek.Tego się właśnie boję.Dlatego nie chcė robić amnio.W zeszłej ciąży nic po niej nie było...ale po co kusić los.
Guarana nie daj się....poród na leżąco jest najgorszy.W pierwszej ciąży też tak miałam jak Ty i podczas drugiego porodu już się nie położyłam.Nawet ktg miałam na stojąco.Chodziłam cały czas a rodziłam w pozycji na pieska.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja myślę, że teraz dużo dziewczyn się odezwało bo pisałyśmy o zamknięciu forum. I robi się już dyskretnie z tematami i zdjęciami. To już prawie połowa ciąży. Fajnie by było już na tym etapie pisać na zamkniętym, ale oczywiście dopasuję się do większości. :) a poza naszym forum jest jeszcze wiele innych for z sierpniowymi 2017 itp

MamaT gdzie planujesz poród ? Z kąd bądź do jakiego lekarza chodzisz?
 
Jakoś tak boję suę bardzo o tą ciążę w pierwszej nie miałam takiego uczucia a teraz tak jakbym jajko nosiła i uważała żeby się nie stłukło. Nie wiem może tak jest przy kolejnych ciążach. Ale dmucham i chucham i 9miesięcy będę obchodziła się jak z jajkiem takie przeczucie. Chociaż by tylko mam się czuć bezpiecznie psychicznie.
 
reklama
Co do cukrzycy to nie jestem w temacie. Dopiero przede mną badanie.

Ale Wam fajnie ja lubię remonciki zawsze to jakaś odmiana.

A co do sukienki to w długiej bardzo korzystnie wyglądają kobiety w ciąży na ostatnich imprezach widziałam kilka kobiet w i fajnie się prezentowały.
 
Do góry