reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Justyna super slyszec, ze ktos podobnie mysli. Czasem sie czuje jak wyrodna matka wsrod mam kupujacych te niektore badziewia.. Ile juz glosnikow pozaklejalam, baterii nawyciagalam.. Wszystko wpakowalam do wora i do domu dziecka. Dzirci nie plakaly. Na urodziny tez od razu mowimy, ze zabawek niet, ze robimy na cos zbiorke np. Na roczek Jaska rodzinka sie dolozyla do placu zabaw na ogrodek i to byla nasza najlepsza inwestycja dotychczas, zadnego plastiku (oprocz zjezdzalni:p) wszystko w drewnie, sami malowalismy, ozdabialismy.. Takie inwestycje na lata polecam. Zamiast miliona zabawek, za firmowe w dodatku niezle trzeba zaplacic ;)

Sent from my LG-K220 using Forum BabyBoom mobile app
Popieram. Ja mam kilka razy w roku problem z prezentami. Potem się tylko badziewie wala po domu. A dzieci mają różne inne potrzeby też.
Muszelka ceną nie zachęca. Są pewnie podróby. U nas w pkolu nie wiem czy ta firmowa była.

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej: )
Wczoraj późno miałam badania odnośnie plamienia. Lekarz nie znalazła przyczyny ani w macicy ani w nadrzerce bo nie krwiawila. Doszła do wniosku ze to może być przez to moje kichnięcie i pękło mi naczynie krwionośne, a że łożysko mam jeszcze nosko to tak może być.

Dzidzia ma 11 cm i jest 100% dziewczynką:) Odwróciła się pupa i doktorka wszystko pięknie widziała.

A co do plamien powiedziała ze jak będzie żywa krew wtedy IP, a tak takie plamienia mogą mi się zdarzać przy jakimś wysiłku, współżyciu (booooze kiedy to było ).
Ale po wizycie doszłam do wniosku że dobrze że przywalilam te 300 km, bo lekarka się przestraszyła i jaka ona miała ulgę jak na usg serce uslyszla, ja sama nie zdawałam sobie sprawy chyba z powagi sytuacji...
 
Justyna super slyszec, ze ktos podobnie mysli. Czasem sie czuje jak wyrodna matka wsrod mam kupujacych te niektore badziewia.. Ile juz glosnikow pozaklejalam, baterii nawyciagalam.. Wszystko wpakowalam do wora i do domu dziecka. Dzirci nie plakaly. Na urodziny tez od razu mowimy, ze zabawek niet, ze robimy na cos zbiorke np. Na roczek Jaska rodzinka sie dolozyla do placu zabaw na ogrodek i to byla nasza najlepsza inwestycja dotychczas, zadnego plastiku (oprocz zjezdzalni:p) wszystko w drewnie, sami malowalismy, ozdabialismy.. Takie inwestycje na lata polecam. Zamiast miliona zabawek, za firmowe w dodatku niezle trzeba zaplacic ;)

Sent from my LG-K220 using Forum BabyBoom mobile app
My też mamy drewniany domek że zjeżdżalnia i trampolina super jak już ciepło i dzieci na dworzu to jak bym dzieci nie miała [emoji4] a jeszcze jak przyjdzie jakiś kolega do zabawy super na jedzenie nie można zgonic do domu [emoji6]

f2w3rjjgpq9zxm14.png


 
Hejka sierpniowki :-)
Co do rozstępów to słyszałam pozytywne opinie o palmersie i na początku ciąży go kupilam, dopiero 2 dni temu go uzylam tylko na nogi, poki co brzuch smaruje oliwka. Ale mialam po nim straszna wysypke. Nie wiem czy go uzyje jeszcze.

Dostałam to na początku ciąży. Zapach mnie odrzucał ale użyłam dwa razy. Na brzusiu fajnie się smarował i szybko wchłaniał ale nogi to koszmar. ledwo posmarowałam i od razu biegłam z powrotem pod prysznic. Całe czerwone i wysypce. 2 dni piekło jak nie wiem co. Nie wyrzucałam może wrócę później tylko na brzuch. Tak to olej arganowy i biooil.

mam jakaś alergię na zabawki dla małych dzieci- grające, świecące, i denerwujące, i tak żyjemy w czasach nadmiaru bodźców.
Rodzinie i znajomym będę mówić że zabawki przyjmuję tylko drewniane, najlepiej takie jak były kiedyś :)

Popieram.Wole klasyczne zabawki. Pluszak, szmacianka, lalka, klocki, garnuszki na klocuszki czy jak to zwał, autko, już nawet cymbałki a nie jakieś roboty co grają za dziecko na cymbałkach, a on ma tylko kliknąć tą funkcję na tablecie. Takie zabawki moim zdaniem zabierają dziecku zabawę. :confused2:

Ostatnio mój M śmiał się z nocnika co wygrywa fanfary :szok:

Próbuję się umówić do okulisty i neurologa na NFZ.. i to jakiś koszmar... termin na 28 czerwca jak ja w lipcu mogę już rodzic haha [emoji23]

Nie działa tam nowe zarządzenie, że ciężarna przyjmowana jest w pierwszej kolejności poza kolejką jak najszybciej? U mnie w przychodni na nfz słowo ciąża jest teraz magicznym słowem.
 
A co do zabawek to też się przyłączam. Dla mojego syna mogło by istnieć tylko lego i zestaw małego konstruktora a dla córki lalki barbie puzzle malowanki i kredki resztę mogłabym spakować i wywieźć a i jeszcze ciastolina robi furorę ostatnio nawet była w dobrej cenie w biedronce ale się spóźniłam [emoji22]

f2w3rjjgpq9zxm14.png


 
Ja to ubolewam nad tym jak kiedyś dzieci się bawiły a co dzieje się teraz tragedia tylko telefony tablety komputery konsole. A dzieci się bawić później razem nie potrafią.

f2w3rjjgpq9zxm14.png


 
My też mamy drewniany domek że zjeżdżalnia i trampolina super jak już ciepło i dzieci na dworzu to jak bym dzieci nie miała [emoji4] a jeszcze jak przyjdzie jakiś kolega do zabawy super na jedzenie nie można zgonic do domu [emoji6]

f2w3rjjgpq9zxm14.png


Dokadnie. Trampoline moj tata kupil wnukom swego czasu i jak cieplo..dzieci nie ma :) a mamusie maja czas na kawke na swiezym powietrzu :) a i w zime tez korzystaja ;)





Sent from my LG-K220 using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Dostałam to na początku ciąży. Zapach mnie odrzucał ale użyłam dwa razy. Na brzusiu fajnie się smarował i szybko wchłaniał ale nogi to koszmar. ledwo posmarowałam i od razu biegłam z powrotem pod prysznic. Całe czerwone i wysypce. 2 dni piekło jak nie wiem co. Nie wyrzucałam może wrócę później tylko na brzuch. Tak to olej arganowy i biooil.



Popieram.Wole klasyczne zabawki. Pluszak, szmacianka, lalka, klocki, garnuszki na klocuszki czy jak to zwał, autko, już nawet cymbałki a nie jakieś roboty co grają za dziecko na cymbałkach, a on ma tylko kliknąć tą funkcję na tablecie. Takie zabawki moim zdaniem zabierają dziecku zabawę. :confused2:

Ostatnio mój M śmiał się z nocnika co wygrywa fanfary :szok:



Nie działa tam nowe zarządzenie, że ciężarna przyjmowana jest w pierwszej kolejności poza kolejką jak najszybciej? U mnie w przychodni na nfz słowo ciąża jest teraz magicznym słowem.
A skąd... powiedziałam tej Pani z przychodni że nie mogę mieć tak późno wizyty bo ja potrzebuje sprawdzić czy mogę rodzic naturalnie... no ale niestety Pani nic na to nie poradzi... :/

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry