reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Sluchajcie macie moze doswiadczenie ze zwierzetami???
Mam w domu dwa koty - kocur i kotka, rodzeństwo, maja cos kolo 5 miesiecy i ona sie strasznie dziwnie dzisiaj zachowuje. Lata po domu i tak jakby mruczo-piszczy. Nie wiem nawet jak ten odglos opisac... Zaczelam sie troche martwic. I jeszcze od czasu do czasu tak sie rozplaszcza na ziemi...
Ma rujke na pewno ...
Musisz bardziej uważać skoro to rodzeństwo bo może być nie ciekawie z maluchami po takim połączeniu

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Fajnie wiedziec, co to nie wymysla:) My mamy raczej malo takich gadzetow, nie kupujemy za duzo zabawek itp, chlopcy maja tak duza wyobraznie, ze kosz na pranie, wielkie kartony, zwykle klocki i garnki sa dla nich atrakcyjniejsze [emoji14]

Napisane na LG-K220 w aplikacji Forum BabyBoom
Jak mi się przypomni to poszukam i podeślę. U nas w przedszkolu dzieci to miały to normalnie wojna o to była :)

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Fajnie wiedziec, co to nie wymysla:) My mamy raczej malo takich gadzetow, nie kupujemy za duzo zabawek itp, chlopcy maja tak duza wyobraznie, ze kosz na pranie, wielkie kartony, zwykle klocki i garnki sa dla nich atrakcyjniejsze [emoji14]

Napisane na LG-K220 w aplikacji Forum BabyBoom
O tak, dobre podejście, przy drugim nic nie zamierzam kupować, syn ma sporo zabawek poza tym mam jakaś alergię na zabawki dla małych dzieci- grające, świecące, i denerwujące, i tak żyjemy w czasach nadmiaru bodźców.
Rodzinie i znajomym będę mówić że zabawki przyjmuję tylko drewniane, najlepiej takie jak były kiedyś :)
 
Ciężko mi Was nadrobić na prawdę... myślałam że nigdy tego nie doświadcze bo staram się być w miarę na bierzaco... [emoji12]

Dzisiaj miałam kolejne pobieranie krwi...
Nie mogę się doczekać jakiegoś kolejnego usg...
Próbuję się umówić do okulisty i neurologa na NFZ.. i to jakiś koszmar... termin na 28 czerwca jak ja w lipcu mogę już rodzic haha [emoji23]

Wczoraj mega bolało mnie podbrzusze jakbym miala zakwasy ale dzisiaj już nie ma więc pewnie maleństwo się rozpychalo ;)

Gratuluję wszystkich udanych wizyt :)

I życzę powodzenia w czwartek kolejnym badaniom :)

Trochę się obawiam bo w rejonie łódzkim zaprosili jakąś kobietę w ciąży na kontrolę z zusu...
Sama nie wiem co miałabym na tej kontroli powiedzieć... Ze szefostwo mnie nerwowo wykancza i sami już nie chcą żebym przyszła do pracy?
Zresztą czy oni jakoś to sprawdzają co się mówi do nich?



Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry :)
Zaciskam kciuki za dzisiejsze wizyty :)
@Ancymonka ja w pierwszej ciąży stosowałam oliwkę a później ziaję mamma mia. Rozstępów nie mam ale nie wiem czy to zasługa tych smarowideł :p teraz kupiłam balsam z tej serii rossmanowskiej ale użyłam go chyba dopiero z 5 razy. Ciągle zapominam :p
Ból głowy może być przez odwodnienie dlatego polecam pić dużo wody ;)
@dzag82 olej wszystko, nie rób dzisiaj nic. Tobie też należy się odpoczynek ;)
 
reklama
Justyna super slyszec, ze ktos podobnie mysli. Czasem sie czuje jak wyrodna matka wsrod mam kupujacych te niektore badziewia.. Ile juz glosnikow pozaklejalam, baterii nawyciagalam.. Wszystko wpakowalam do wora i do domu dziecka. Dzirci nie plakaly. Na urodziny tez od razu mowimy, ze zabawek niet, ze robimy na cos zbiorke np. Na roczek Jaska rodzinka sie dolozyla do placu zabaw na ogrodek i to byla nasza najlepsza inwestycja dotychczas, zadnego plastiku (oprocz zjezdzalni:p) wszystko w drewnie, sami malowalismy, ozdabialismy.. Takie inwestycje na lata polecam. Zamiast miliona zabawek, za firmowe w dodatku niezle trzeba zaplacic ;)

Sent from my LG-K220 using Forum BabyBoom mobile app
 
Do góry