reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Hej hej, rany produkcja Wasza kobietki nie umywa sie do produkcji na najlepszej linii produkcyjnej ;)

Witam wszystkie nowe mamuśki, bo widzę ze sporo przybyło:) oby na porodówkach w sierpniu nie było takich tłumów ;)

Z tego co bardziej zapamiętałam:)
@klusek domek nr 1 zapowiada sie super :)mimo ze wydaje sie ze dużo trzeba w niego włożyć, ale pózniej juz sam relax :)
@dzag82 współczuje powietrza, ale u mnie to samo:/ mieszkam koło legionowa, podobno najbardziej zagęszczonego i zasmrodzonego miasteczka :) także jak sprawdzam zanieczyszczenie ze stacji to ostatnio szczytem był poziom umiarkowany:/
A Wogole ja pochodzę z s-ca sąsiadko ;) :p
@--Aga-- zaciekawiły mnie te Twoje naleśniczki z mięsem:) jakie mięsko? Warzywka tez gotujesz?:) opiszesz dokładniej :) plssss :)




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Beata odważna jesteś.Ja wiadomo że mogłam przekazać dziecku moje obciążenie genetyczne ale z racji mojego wieku boję się by jeszcze coś innego się nie przypałętało więc wolę to sprawdzić.
Aga jak to woda kupki nie domyje.Pewnie że domyje no chyba że pieluszki nie masz zamiar zmieniać 12 h.Ale na to Ci dzidziuś napewno nie pozwoli.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
No ja jutro za prasowanie muszę się zabrać.Ale za to w dom mam w miarę ogarnięty.
Dlatego ja gdy mi doradzą cc to się na nią zgodzę.Nie wiem czy czegoś dla mnie nie szykują bo mam dodatkową konsultację zaraz po usg połówkowym.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A co do sprzątania i ogarniania to u mnie tez lenistwo... dzisiaj sie zebrałam i syna pokój odgruzowalam bo juz miałam dość nadeptywania na klocki lego alllaaaaa :( :)
Ale zauważyłam ze mdlosci i poczucie takiego niesmaku dziwnego uczucia w przełyku wzmaga sie jak leżę, a moze wtedy bardziej o tym mysle, ale jak jestem "aktywna", jadę gdzieś czy po prostu sie szwedam,a nawę pozycja półsiedząca wtedy jest lepiej


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Poruszyłyście temat naleśników z mięsem, więc muszę się wypowiedzieć :D
Osobiście lubię nafaszerować naleśniki czym się da :p do środka daję usmażone kawałki mięsa z kurczaka lub parówki do tego posiekana cebulka, kiszony ogórek, może być papryczka, pomidor i do tego ser, najlepiej topiony :) Zwiniętą całość podgrzewam w piekarniku, a na koniec zalewam sosem pieczeniowym albo grzybowym :) Pycha !
 
reklama
Boże... właśnie rozmawiałam z kumplem z pracy, jego żona rodziła w sobotę. Uparła się durna krowa na naturalny poród chociaż maluszek był źle ułożony. Rodziła w końcu po tyg leżenia na oddziale tak jak chciała. Maluszka praktycznie z niej wyszarpnęli. Był owinięty pępowiną wokół nóżek i siny - dostał tylko 6, a parę godzin później okazało się, że ma złamany obojczyk. Dziewczyna co rodziła obok niej w tym samym czasie po godzinie się poddała i poprosiła o cc. Nie wiem jak można być taką bezmyślną osobą i dbać tylko o siebie. Normalnie szok.
Boże to straszne...
Nie rozumiem takiego ograniczenia.
Przecież robi się wszystko żeby z dzieckiem było w porządku bez względu na wszystko...

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry