reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Dziewczyny przedemna chwila prawdy jade na usg.Wczesniej byl tylko pecherzyk bez zarodka.Cala jestem zdenerwowana.

w4sqdqk34979oj69.png
Bedzie dobrze :) ja czekam do soboty ale nie spodziewam sie jeszcze serduszka bo pewnie za wczesnie wiec znowu bedzie test na cierpliwosc :D

Napisane na LG-H525n w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mycha, ciekawe rzeczy piszesz o tym pappa, muszę sie dokształcić w tym temacie bo mi moja lekarka jeszcze podczas starań ze na 100% będziemy to robić jeśli data porodu przekroczy datę mojego skończenia 35 lat, a tak wlasnie bedzie.
Ostatnio czytałam fajny artykuł na profilu Mamaginekolog na fb apropos wlasnie testu pappa i całych badań prenatalnych, jak znajdę to przykle tu.

Ja uzywam apek Ovia, mialam ta na staranka Ovia Fertility, teraz mam Ovia Pregnancy.
Aha i jeszcze apka What to expect, obie pracują na iphonie nie wiem jak na innych systemach.

Ja na słodycze nie moge patrzeć, serio, mdli mnie.
Ale dwa talerze ogórkowej wrabalam[emoji43][emoji16]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Tez nie moge patrzec na slodycze... Znaczy generalnie ich nie jem ale w pierwszej ciazy sie zajadalam. Do 30 tyg mialam dziewczynke a potem jednak chlopak ;) wiec ciekawe jak teraz bedzie. Moze to znak na dziewczynke ;)

Napisane na LG-H525n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ten suwak zle pokazuje.Po ostatniej @ wychodzi ze 9 a po usg pierwszym wyszlo 4 tydz.Musze ten suwak zweryfikowac[emoji23]

w4sqdqk34979oj69.png
 
Dziewczyny a jak poinformowalyscie szefa o ciazy? U mnie powiedzialam dwom kolezankom..nastepnego dnia p.dyrektor zwolala zebranie ( beze mnie bo mialam wolne) i uswiadomila reszte dziewczyn ze ja jestem w ciazy ( ktoras najwyrazniej puscila farbe) i ze ona myslala ze juz bylam w ciazy zanim przyszlam do pracy...masakra. co radzicie zrobic? pracuje w przedszkolu od 2listopada..w ciaze zaszlam jakies 2tyg pozniej..
A co Ty sie przejmujesz ;) ciesz sie ciaza i nie mysl co one na to... Ludzie sa zawistni. Ja przede wszystkim najpierw powiedzialam szefowi a potem sie inni dowiedzieli bo nigdy nie wiadomo czy ktos sie nie wygada przede mna... Szef akurat dobrze zareagowal bo jego zona tez zaszla w ciaze troche przede mna zreszta wiedzial ze sie staramy z narzeczonym wiec nie bylo problemu. Gorzej bedzie teraz bo jestem na macierzynskim jemu chodzi po glowie zebym wrocila wczesniej o tu taaaka niespodzianka ;P

Napisane na LG-H525n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny ale gonicie co dokończę to już nowe wpisy. Co do testu pappa muszę się jeszcze oczytać. Widzę, że zupa ogórkowa górą. Ja nie mam zachcianek za to brak apetytu. A spotkalam się ostatnio z takim tematem, że w ciąży nie można jeść grzybów a przed nami wigilia i pierogi, uszka z grzybami. Co myślicie? A ja tak lubie te pierogi....
Ja w ciazy normalnie wszystko jadlam. Grzybow odmowilam sobie tylko przy karmieniu piersia. Nie popadajmy w paranoje ;)

Napisane na LG-H525n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hey moje kochane! JA dostałam właśnie skierowanie na amniopunkcje ale nie bede jej robić... bo czy to cos zmieni skoro i tak urodze te dziecko...?myślę że nie. A ciaza w stresie nie jest wskazana.
Jeżeli chodzi o samopoczucie to mam naloty mdłości ale daje rade.
a jeżeli chodzi o smaki... masakra bo nie chce mi się wgl jeść
 
Czy mogę czuć bicie dziecka jak przyloze ręka... dzisiaj jak wstałam miałam strasznie płaski brzuch i przełożyłam ręka i czułam tj bicie serducha... myślicie że może coś w tym być czy raczej nie?
Owego czasymu dziewczyny przykładamy słuchawki do brzucha ale to jak dzidzi była większa i osluchiwaly czy maleństwo się rusza
 
Czy mogę czuć bicie dziecka jak przyloze ręka... dzisiaj jak wstałam miałam strasznie płaski brzuch i przełożyłam ręka i czułam tj bicie serducha... myślicie że może coś w tym być czy raczej nie?
Owego czasymu dziewczyny przykładamy słuchawki do brzucha ale to jak dzidzi była większa i osluchiwaly czy maleństwo się rusza
Szczerze to nie wydaje mi sie zeby to bylo mozliwe ;) nie da sie tego wyczuc przy zaawansowanej ciazy a co dopiero teraz kiedy dzidzi sobie plywa

Napisane na LG-H525n w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie też w drugiej ciąży właśnie wszystko wskazywało na urodzenie dziecka z zd więc dlatego zrobiłam amniopunkcję.Amnio nic nie wykazała i dopiero niedawno temat wrócił kiedy córka nadal nie mówiła.Postanowili jej testy genetycze zrobić i wyszło nam co nam wyszło.Potem okazało się ja też to mam i starsza córka.Jeszcze będę się kontaktować z genetyczką co nam doradzi w tej sytuacji bo z 1 strony chciałabym mieć pewność czy dziecko ma ten krótszy chromosom czy nie ale nie za wszelką cenę czyli nie chcę je skazywać na amnio.Ale co z przeziernością karkową?Wtedy gdyby wszystko było ok z dzidziusiem powinna wyjść w normie?

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Hej, nie wiem czy słyszałaś o testach wolnego płodowego DNA, to są testy z krwi matki, nieinwazyjne, a wykrywają wady genetyczne, są bardzo drogie od 1700 do ok 2700zł ale bezpieczne i z prawie 100% skutecznością. Mamaginekolog też o nich pisała wiele razy, zresztą jej mąż prowadzi taką firmę też :)

p19uflw1vekq68fq.png
 
reklama
ikulka Myśle że raczej to Twoja tętnica, a nie serduszko maluszka.
Ja powiedziałam tylko jednej koleżance w pracy i szczerze mi pogratulowała ale inna jak jej powiedziałam że się staram stwierdziła że zmarnuje sobie życie, karierę i że mnie nie stać na wykształcenie trzeciego dziecka. Sama żyje głównie z niemałych pieniędzy męża. :hmm:
Co do aplikacji ja mam aplikacje asystenta ciążowego.
 
Do góry