reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Amawell, po tygodniu bez kupy bym sie martwila mocniej. Moi chlopcy raczej regularni. Kolezanka miala corcie, ktora tak 1-2 x na tydzien we tym czasie robila. Tak juz miala. Generalnie po tygodniu bym sie poradzila lekarza albo dala pol czopka glicerynowego.
 
reklama
Magdis, to rzeczywiscie :( moze spróbuj jak mowi Akuku. Na każde dziecko jest sposób, tylko czSami duzo czSu minie, by go znaleźć.
Ściskam mocno!! Dziewczyny juz
Duzo poradziły, moze cos zDziala. [emoji8]


Moja lola topi sie na szerokość w ubrankach. Na długość 0-3m sa juz w rękawkach przykrotkawe, a na szerokość sie topi. Znacie moze jakaś firma, która robi ubranka dla długich inszczuplych dzieci?
 
Cartersa mam śpiochy i wlasnie sa super, tylko na 3m sa na styk, wiec za
Dwa
Tyć bedą za małe juz.
Spójrz na rękawki. ImageUploadedByForum BabyBoom1440673154.918354.jpg
Muszę zamówić body i sprawdzić. Dzięki werci! Swoją droga jakość cartersa jest fajna!

(Na
Zdjeciu kocyk jeszcze po Józiu [emoji7][emoji7] 10lat)
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1440673154.918354.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1440673154.918354.jpg
    19,9 KB · Wyświetleń: 75
Ja sie trochę martwię bo ubranka 0-3 już sa prawie dobre a mały ma 9 dni... Heh dobrze ze mam już na zapas do roku rzeczy bo mały rośnie jak szalony ;)

oby było tak jak jest ;)

ktora z Was daje biogaje i widzi efekty?
 
reklama
Anney - Carters i H&M, czasem ZARA... Nexta w drugą stronę szerokie i krótkie... Mamy podobny problem z Vincim ;)

Czy jestem jedyna, która jeszcze nie dała smoka?? :p
 
Do góry